تاریخ : یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹ 4 جماد ثاني 1442 Sunday, 17 January , 2021

دستگاه‌های مسئول به طور جد پیگیر مجازات آمران و عوامل ترور شهید فخری‌زاده باشند

  • کد خبر : 296060
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
دستگاه‌های مسئول به طور جد پیگیر مجازات آمران و عوامل ترور شهید فخری‌زاده باشند

شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ – ۱۱:۳۱

حزب اسلامی کار

تهران (پانا) – حزب اسلامی کار با صدور بیانیه‌ای ترور شهید محسن فخری‌زاده را محکوم و تاکید کردمجامع بین‌المللی وظیفه دارند ضمن محکوم کردن صریح این عملیات تروریستی؛ نسبت به همکاری با دولت جمهوری اسلامی ایران در مجازات طراحان و عوامل ترور دانشمندان ایرانی، گام‌های جدی بردارند.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

بار دیگر محور شرارت عبری-عربی با کمک عوامل اجیر شده داخلی، دانشمند عزیز دیگری را هدف شوم ترور قرار دادند. روزگذشته ایران عزیز در غم و اندوه از دست دادن یکی از چهره‌های ارزشمند صنعت دفاعی به سوگ نشست. شهید دکتر محسن فخری‌زاده که از دهه ۸۰ هجری شمسی هدف ترور عوامل صهیونیست بود؛ طی سال‌های گذشته در حوزه پدافند دفاعی نقشی بی‌بدیل داشت.

حزب اسلامی کار ضمن محکوم کردن این عمل خباثت‌بار تروریست‌های اجاره‌ای از دستگاه دیپلماسی و نهادهای مسئول می‌خواهد به طور جد پیگیر مجازات آمران و عوامل این ترور وحشیانه باشند. بدون شک خون پاک شهید فخری‌زاده نه پایمال خواهد شد و نه به فراموشی سپرده می‌شود.

همچنین به کشورهای منطقه که سال‌هاست در زمین جنایتکاران صهیونیست بازی می‌کنند نیز هشدار می‌دهیم، دیری نخواهد گذشت که نتیجه همدستی با تروریست‌های صهیونیست و داعشی را ببینند. روزی که با تاسف، شاهد آن خواهیم بود که همه منافع منطقه و سرزمین وحی را تسلیم طراحان و حامیان تروریست کرده‌اند.

حزب اسلامی کار تاکید می‌کند که مجامع بین‌المللی وظیفه دارند ضمن محکوم کردن صریح این عملیات تروریستی؛ نسبت به همکاری با دولت جمهوری اسلامی ایران در مجازات طراحان و عوامل ترور دانشمندان ایرانی، گام‌های جدی بردارند.

در پایان بار دیگر یاد و نام آن شهید والامقام را گرامی داشته و به بازماندگان معزز شهید فخری‌زاده و همه شهدای ترور صمیمانه تسلیت می‌گوییم.»

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=296060