ساخت مدرسه برای کودکان استثنایی در تبریز به همت شرکت وین تک

  • کد خبر : 293864
  • 07 آذر 1399 - 11:20
ساخت مدرسه برای کودکان استثنایی در تبریز به همت شرکت وین تک

جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ – ۱۱:۲۱

کاوه خداپرست

تهران (پانا) – در بازدید استاندار و مدیران کل آموزش و پرورش و بهزیستی آذربایجان شرقی از واحدهای تولیدی شرکت آدوپن اقدامات لازم ساخت مدرسه برای کودکان استثنایی توسط شرکت وین تک بررسی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی و جعفر پاشایی پس از بازدید از سه واحد تولیدی شرکت آدوپن پلاستیک پرشین در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی، در نشستی با مدیرعامل این شرکت و جمعی از مسئولان استان، برخی از مسائل و مشکلات این شرکت و همچنین شهرک سرمایه‌گذاری خارجی را بررسی کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از اقدام خیرخواهانه این شرکت در تأمین ۲۰۰ دستگاه تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند و همچنین تصمیم مدیرعامل آن برای ساخت یک مدرسه برای کودکان استثنائی در تبریز، از ادارات کل آموزش و پرورش و بهزیستی استان خواست نهایت همکاری را برای تحقق این اقدام انسان‌دوستانه انجام دهند.

کاوه خداپرست، مدیرعامل شرکت آدوپن پلاستیک پرشین نیز در این نشست از حمایت‌های معنوی استاندار آذربایجان شرقی و سایر مسئولان استان قدردانی کرد و گفت: ساخت مدرسه برای کودکان استثنائی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی این شرکت است و امیدواریم با همکاری مدیران مربوط، به الگویی در سطح کشور تبدیل شود.

در این نشست مقرر شد اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به شناسایی و معرفی یک قطعه زمین مناسب با کاربری آموزشی در شهر تبریز اقدام کند تا پس از تحویل زمین، مراحل ساخت مدرسه کودکان استثنائی توسط شرکت وین‌تک آغاز شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=293864