تاریخ : یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹ 4 جماد ثاني 1442 Sunday, 17 January , 2021

کشف ۵ میلیاردی سرقت خانه در تهران

  • کد خبر : 293438
  • ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱:۰۱
کشف ۵ میلیاردی سرقت خانه در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه “علی کنجوریان”  در تشریح این خبر گفت : سیزدهم بهمن ماه پرونده ای با موضوع سرقت منزل در کلانتری ۱۳۲ نبرد تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد .

وی عنوان کرد: شاکی پس از مراجعه به پلیس آگاهی اظهار داشت، ساعت ۲۰:۰۰ دوازدهم بهمن ماه از منزلم واقع در خیابان خاوران خارج شدم و پس از مراجعه در ساعت ۲۳:۳۰ متوجه شدم درب ورودی آپارتمان تخریب و اسباب و اثاثیه منزل بهم ریخته اموال با ارزشی شامل مقداری طلا ، نقره، گوشی تلفن همراه و … به ارزش تقریبی ۳ میلیارد ریال توسط سارق یا سارقان سرقت شده است.

دستگیری سارقان حرفه ای در تهران

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران افزود : تیمی از کارآگاهان برای تحقیقات میدانی به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند در محدوده جغرافیای جرم یکی از سارقان حرفه ای را به نام سیروس شناسایی کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم شناسایی شد، گفت : با هماهنگی های قضائی وی در مخفیگاهش دستگیر و پس از انتقال به پایگاه ششم به جرم ارتکابی با همکاری دو تن از همدستانش به نام سهراب و خسرو اعتراف کرد.

سرهنگ کنجوریان ابراز داشت : در ادامه تحقیقات پلیسی، هر دو متهم دیگر پرونده نیز در عملیات های منسجم و همزمان دستگیر و به ۴ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

رییس پایگاه ششم پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه متهمان در سرقت های ارتکابی ۵ میلیارد ریال از اموال مال باختگان را سرقت کرده بودند، اضافه کرد: پس از تحقیقات تکمیلی هر ۳ متهم به روانه زندان شدند و تحقیقات تکمیلی برای کشف اموال مسروقه ادامه دارد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=293438