سرتیپ نصیرزاده فرا رسیدن طی پیامی روز نیروی دریایی را تبریک گفت

  • کد خبر : 293107
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
سرتیپ نصیرزاده فرا رسیدن طی پیامی روز نیروی دریایی را تبریک گفت

سرتیپ نصیرزاده فرا رسیدن طی پیامی روز نیروی دریایی را تبریک گفت

فرمانده نیروی هوایی ارتش طی پیامی فرا رسیدن هفتم آذرماه روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، فرمانده نیروی هوایی ارتش طی پیامی به دریادار خانزادی، فرا رسیدن هفتم آذرماه روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.


متن پیام بدین شرح است؛


حضور محترم امیر دریادار حسین خانزادی


 فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران


 سلام و علیکم


 با صلوات بر محمد و آل محمد(ص)


 مردان دریادل ارتش سربلند ما از کدام کشور جوشان، جز عاشورا برخاسته اند این چنین خروشان، دل به دریاهای غیرت و غربت زده و راز این تدام و تلاطم شکوهمند را از کدام سوره بی سر، جز سوره سرخ کربلا به گوش جان شنیده اند که این سان سرباز ملتند؟ پاسخ این پرسش را باید در هفتم آذرماه جستجو کرد.


 روزی که دریادلان سرزمین مادری مان بر خط موج، با هجای جان، حماسه اوج و عروج را سروده‌اند و اینک خون روشن شان  اقیانو س های آرام در جغرافیای جرأت عباسی ایرانیان است.


بدین وسیله فرا رسیدن هفتم آذر ماه که یادآور میثاق به خون نوشته نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران بر صحیفه خلیج تا همیشه فارس برای حفاظت از مرزهای جغرافیایی و باورهای مکتبی و آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) است را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم گام‌های همت‌تان در مسیر مرزبانی میراث خونین کفنان شهر شهادت و رشادت، در سایه ممدود آفتاب حضرت ولی عصر(عج) و دعای مجیب فرمانده فاطمی سرشتمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) پا برجا و استوار باشد. انشاالله.


 فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران


 سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=293107