بیمه شدن سمت چپ خط دفاعی تیم گل گهر سیرجان با میلاد زکی پور مدافع چپ پیشین استقلال

  • کد خبر : 293058
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
بیمه شدن سمت چپ خط دفاعی تیم گل گهر سیرجان با میلاد زکی پور مدافع چپ پیشین استقلال

میلاد زکی پور پس از جدایی از استقلال اوج گرفت

میلاد زکی پور مدافع چپ پیشین استقلال تهران که توسط محمود فکری کنار گذاشته شده بود، پس از پیوستن به گل گهر سیرجان در دو بازی اخیر تیمش، یکی از بهترین بازیکنان امیر قلعه نویی بوده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

میلاد زکی پور خرید بی سر و صدای امیر قلعه نویی که از تیم محبوبش استقلال به سیرجان آورد، حالا به یکی از بهترین بازیکنان او تبدیل شده است.

میلاد زکی پور زمانی که مدافع استقلال بود در سایه نتایج بد آبی ها در برخی مقاطع فصل مورد انتقاد قرار می‌گرفت در تیم قلعه نویی به یک مهره کلیدی تبدیل شده است. او در سه بازی گذشته فیکس بازی کرده و عملکرد راضی کننده ای داشته است.

امیر قلعه نویی که همه او را به عنوان یک مربی سختگیر می‌شناسند چپ آبی پوشان سیرجان را به میلاد سپرده او هم چه خوب از عهده این مسئولیت برآمده است.

این مدافع ۲۵ ساله گل گهر در دیدار با فولاد نیز عملکرد درخشانی داشت. او در دقیقه ۸ خود را به محوطه جریمه فولاد رساند و در برخوردی خطرناک با کولیبالی نقش بر زمین شد تا یک پنالتی تقدیم منشا و امیر قلعه نویی کند.

هر چند که در این صحنه آسیب دید و کاندیدای تعویض بود اما انگیزه هایش مانع از ترک زمین شد و تا پایان بازی در زمین ماند تا چپ امیر خالی نماند.

رفت و آمد های زکی پور در جناح چپ گل گهر و راست فولاد در این بازی قوت قلب قلعه نویی بود و خیال او را از این ناحیه از زمین راحت کرده بود. زور او شاید در برخی لحظه ها به سعادت حردانی دفاع راست فولاد چربید و فولادی ها به جای حمله از این جناح بیشتر در لاک دفاعی بودند.

زکی پور که از فشار بی اندازه بازی در استقلال و رقابت با بازیکنی مثل میلیچ رها شده  می تواند با قلعه نویی روزهای متفاوتی را تجربه کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=293058