رژه ۱۰۰۰ شناور بسیج در سواحل نیلگون خلیج فارس

  • کد خبر : 292820
  • 06 آذر 1399 - 15:27
رژه ۱۰۰۰ شناور بسیج در سواحل نیلگون خلیج فارس

پنج‌شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ – ۱۲:۱۹

رژه نیروی دریایی سپاه

تهران (پانا) – رژه شناوری مردمی بسیج دریایی نیروی دریایی سپاه  صبح امروز  با حضور بیش از  ۱۰۰۰ شناور سبک و نیمه سنگین  در سواحل  خلیج فارس و تنگه  هرمزبرگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز، همزمان با هفتمین روز از هفته بسیج، رژه شناورهای مردمی بسیج دریایی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج شنبه) در منطقه عمومی سواحل نیلگون خلیج فارس و تنگه استراتژیک هرمز با حضور بیش از ۱۰۰۰ شناور سبک و نیمه سنگین برگزار شد.

این رژه دریایی نمایش اقتدار بسیج مردمی در عرصه دریا و نمایشی از عزت ملی و بصیرت دینی بسیجیان ولایتمدار بود.

دریادار تنگسیری در حاشیه این مراسم اظهار کرد: نیروی دریایی سپاه از زمان تشکیل بسیج دریایی در سال ۱۳۹۷ توانسته با همراهی و همیاری بسیجیان عزیز جان برکف و استفاده از توان و ظرفیت مردم ولایت‌مدار تاکنون ۵۳۰ ناوگروه در سواحل جنوب و شمال سازماندهی کند و در مواقع لزوم و ضرورت‌ها هم از ظرفیت بالای این بسیج دریایی مردم پایه استفاده و بهره گیرد.

وی افزود: همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) عزیز فرموند بسیج لشکر مخلص خداست، بسیج شجره طیبه است و ما به عینه در دفاع مقدس و هم بعد از آن مشاهده نمودیم مثلا در دو سه سال گذشته در حوادث طبیعی پیش آمده، دیدیم حقیقتا چگونه با اخلاص،روحیه جهادی و انقلابی در قالب سازمان بسیج دریایی، حضوری فعال و وصف نشدنی برای کمک و امدادرسانی به موقع به هموطنان عزیزمان در سیل گرگان، غرب کشور، خوزستان، غرب استان هرمزگان و منطقه بشاگرد و جاسک عزت آفرینی کردند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: برگزاری این رژه مقتدر دریایی که امروز مشاهده می‌کنید نمایشی از اقتدار و عزت نظام ولایت مدار مردمی جمهوری اسلامی ایران است که پیامش صلح، دوستی، برادری، ایثار، ولایت‌مداری و ایجاد امنیت پایدار در سواحل دریای خلیج فارس و دریای عمان می‌باشد و در حوزه سازمان رزم نیز موجب ارتقای کمی و کیفی آمادگی‌ها و سازماندهی منظم و کارآمد ناوگروهای بسیج دریایی شده است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=292820

ثبت نظر

-