بررسی پیشنهادهای نمایندگان درخصوص احکام بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه

  • کد خبر : 290075
  • ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۳:۳۱
بررسی پیشنهادهای نمایندگان درخصوص احکام بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه

بررسی پیشنهادهای نمایندگان درخصوص احکام بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی پیشنهادهای برخی از نمایندگان نسبت به طرح احکام اصلاح ساختار بودجه خبر داد.

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات گفت: نمایندگان مجلس با توجه به اهمیت طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه و تاثیر آن بر سرنوشت کشور و مسایل اقتصادی، پیشنهادات بسیار گسترده‌ای را نسبت به این طرح ارائه کرده‌اند به نحوی که ما طی چهار جلسه گذشته در صحن علنی تنها توانسته‌ایم ۴ بند از این طرح را پیش ببریم.


سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه محاسبات ادامه داد: براین اساس امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس این موضوع را در دستور کار خود قرار داد تا با بررسی پیشنهادات نمایندگان و دریافت نظرات اعضای کمیسیون، بتواند این طرح را در صحن علنی هرچه بهتر به نتیجه برساند.


وی ادامه داد: البته ما در کمیسیون پیشنهادات مطروحه نسبت به بندهای ۴ به بعد را که هنوز در صحن علنی مطرح نشده، بررسی می‌کنیم و تلاش داریم تا طبق آیین نامه داخلی مجلس و مشورت با اعضای کمیسیون بعد از جمع‌بندی بررسی کنیم که چگونه می‌توان از طریق آیین‌نامه این موارد را در تنظیم و تصویب نهایی طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه در صحن علنی اعمال کنیم.


مفتح در پایان گفت: فردا بررسی طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه در صحن علنی ادامه پیدا خواهد کرد و نمایندگان سعی دارند تا هرچه سریعتر مصوبه‌ای پخته و جامعی را برای لحاظ در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به نتیجه برسانند.


 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=290075