محمود فکری: یک سری باخت ها لازم است که دوست و دشمن خودتان را بشناسید

  • کد خبر : 288331
  • 04 آذر 1399 - 5:43

 

 

محمود فکری

نیوز: محمود فکری پس از پایان تمرین دیروز استقلال گفت: استقلالی‌ها باید حواسشان باشد که بازیچه دست برخی برای رسیدن به منافع آنها نشوند.

خبرگزاری فوتبال ایران نیوز دات کام :

محمود فک.ری سرمربی تیم استقلال پس از بازی خبرساز برابر فولادخوزستان، سعی کرد سکوت کند اما او دیروز مصاحبه‌ای درباره شرایط جدید خودش و استقلال انجام داد که در زیر می‌خوانید:

*بعد از بازی با فولاد ریکاوری داشتیم و دیروز به بچه ها استراحت دادیم. امروز هم تمرین را سپری کردیم و فردا به امید خدا تمرین می کنیم و آماده می شویم برای بازی بعدی.


بیشتر بخوانید:

سید صالحی : اعضای نیمکت استقلال به فکری کمکی نکردند


 

فحاشی محمود فکری| احتمال محرومیت سرمربی استقلال | دیلی فوتبال

 

محمود فکری گفت:

*قرار نیست اینقدر زود خسته بشوم ولی بعضی وقت‎‌ها یک سری باخت ها لازم است که دوست و دشمن خودتان را بشناسید. فضای بسیار مسمومی را ایجاد کردند.

محمود فکری گفت:

*استقلالی ها باید بدانند چه من مربی باشم چه هر کس دیگری، باید به آنها فرصت داده شود تا خودشان را نشان دهند. مثلا من خودم معتقد بودم از هفته هفتم باید در مورد استراماچونی نظر بدهیم. استقلالی ها باید حواسشان باشد که بازیچه دست برخی برای رسیدن به منافع آنها نشوند. به هر حال در هر بازی ایرادهایی هست و من بعد از بازی با مس رفسنجان گفتم باید دنبال ایرادهایمان باشیم. وقتی می بازیم این ایرادها بیشتر است. اگر منطقی ف.کر کنیم تا ایرادها را پیدا کنیم، خوب است ولی اگر هجمه غیرمنصفانه وارد شود، خود استقلالی ها باید حواسشان باشد.

*از تمام پیشکسوت‌هایی که از تیم، گذشته و آینده خودشان حمایت کردند، تشکر می کنم.

 

 

 

همچنین بخوانید:

فکری ؛ ۱۰ آذر زمان بررسی به شکایت باشگاه های نساجی و فولاد از محمود فکری

دیاباته برای محمود فکری هم «آقای گل» می‌شود؟ مراقب حساسیت‌های شیخ باشید

محمود فکری: استقلالی‌ها باید حواس‌شان جمع باشد تا بازیچه بدخواهان نشوند

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=288331

ثبت نظر

-