دستگیری دزدان باطری خودروها در تهران

  • کد خبر : 286213
  • 02 آذر 1399 - 22:31
دستگیری دزدان باطری خودروها در تهران

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ “دوستعلی جلیلیان” سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران گفت: ساعت ۲۰ یکم آذر ماه واحد گشت کلانتری ۱۳۰ نازی آباد حین گشت زنی در محدوده کلانتری به رفتارهای راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک شدند.

وی با اشاره به اینکه ماموران برای بررسی موضوع شماره پلاک انتظامی خودرو را استعلام کردند، افزود: در پاسخ استعلام انجام شده مشخص شد که خودرو سرقتی بوده و چند روز پیش در محدوده کلانتری نازی آباد سرقت شده است.

این مقام انتظامی عنوان کرد: بلافاصله ماموران کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و موفق شدند پس از مدتی تعقیب و گریز خودروی متهمان را متوقف و راننده و سرنشین آن را دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: در بررسی های بیشتر از داخل خودروی متهمان ۳ دستگاه باطری سرقتی کشف و متهمان ۳۵ و ۳۱ ساله به سرقت خودروی سواری پراید و سرقت باطری ها در روز جاری با همکاری یکدیگر با خودروی سرقتی معترف شدند.

سرکلانتر هفتم تهران با بیان اینکه متهمان به کلانتری انتقال یافتند و در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که هر دو سابقه دار می باشند، تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های اولیه اظهار داشتند که سرقت ها را از خودروهای فاقد ایمنی و یا خودروهایی که ایمنی کمتری داشتند سرقت می کردند.

سرهنگ جلیلیان افزود: هر دو متهم در کلانتری به ۲۴ فقره سرقت اعتراف و شناسایی جزئیات پرونده و کشف جرائم احتمالی کماکان ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=286213