تارتار:برد حق ما بود چون خطری روی دروازه پیکان ندیدیم/برخی فکر می کنند ما علامت داریم!

  • کد خبر : 286162
  • 02 آذر 1399 - 21:49
تارتار:برد حق ما بود چون خطری روی دروازه پیکان ندیدیم/برخی فکر می کنند ما علامت داریم!

 

 

نیوز:به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار پیکان و شهرخودرو اظهار داشت: با توجه به اینکه قرار بود تقریبا ۷۰ دقیقه بازی کنیم از بازیکنانم خواستم که حتما بازی را تهاجمی شروع کنیم.

خوشبختانه بازی را خوب شروع کردیم و همه چیز را در اختیار داشتیم.

 

نیمه دوم یک پنالتی نصیب ما⚽

وی افزود: ما حتی در نیمه اول که حدودا ۲۵ دقیقه بود می توانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم یک پنالتی نصیب ما شد که نشد به گل برسیم.  البته خوب شد که آن پنالتی گل نشد چون آنقدر از روی نیمکت حریف اعتراضات زیاد بود که خوب شد آن توپ گل نشد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان افزود: خوب شد در جریان بازی به گل رسیدیم و در مجموع برنده بازی شدیم.شهرخودرو تیم با کیفیتی است و ما از نبود چند بازیکن آنها بهره بردیم و توانستیم برنده بازی شویم.

تارتار در خصوص اینکه سرمربی شهرخودرو معتقد بود بازیکنان پیکان وقت تلف می کنند گفت: آنهایی که من را می شناسند می توانند شهادت بدهند تا حالا در فلسفه مربیگری ام هیچ زمان نگفته ام با انداختن خودتان روی زمن وقت تلف کنید.

وقت تلف کردن یک نوع تاکتیک دارد و باید با تاکتیک به این حربه رسید نه با زمین انداختن بازیکنان.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه با توجه به شرایط  سال گذشته و تفکرات سابق و با توجه به اینکه فقط یک گل جلو بودیم در یکی دو مورد بازیکنان ما خودشان را به زمین انداختند که زیاد هم نبود.

در یک صحنه دروازه بان ما احساس گرفتگی داشت و نمی توانست بازی کند که حتی خودِ من سر او فریاد زدم.

سرمربی پیکان تصریح کرد: برخی از دوستان فکر می کنند ما علامت داریم! شاگردان من در این ۱۳ سال مربیگری هستند و اتفاقا پیشرفت هم کرده اند،می توانید از آنها سوال کنید که آیا ما یکبار به آنها گفته ایم که «علامت افتادن روی زمین یا نیفتادن» داریم؟

به هر حال بازی باید به سود ما تمام می شد چون خطری روی دروازه تیممان ندیدیم و بازیکنانم بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتند.

 

 تعطیلی مسابقات لیگ/تارتار

تارتار در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ گفت: ما تابع تصمیم فدراسیون و ستاد مبارزه با کرونا هستم. به شخصه دوست دارم لیگ تعطیل شود چون دیر به تیم اضافه شدم و بیشتر می توانم روی تیمم کار کنم.

البته باید منافع تیم های دیگر را هم در نظر بگیریم چون آنها کار کردند ولی امیدوارم هر تصمیمی می گیرند به صلاح مردم باشد.

 

بیشتز بخوانید:

 

 

حسین پاشایی ؛ واکنش مربی پیکان به عدم انتقال مدافع تیمش به پرسپولیس

 

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=286162