مستندات عضو هیات رئیسه مجلس درباره فرهاد مجیدی

  • کد خبر : 280310
  • 29 آبان 1399 - 2:37
مستندات عضو هیات رئیسه مجلس درباره فرهاد مجیدی
به گزارش نیوز،

احمد امیرآبادی فراهانی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص توییت خود درمورد دریافت ارز دولتی از سوی یکی از فوتبالیست های کشور، با بیان اینکه در حدود یکماه قبل یکی از واردکنندگان غله کشور گزارشی ارائه کردند که برخی فوتبالیستها در وزارت صمت تردد داشته و در حال ثبت درخواست تخصیص ارز برای شرکت هایی هستند که به نام خودشان نیست اظهار کرد: این فرد ادعا کرد که با یکی از این فوتبالیست ها که آقای فرهاد مجیدی است درگیر هم شدم که چرا به عنوان یک فرد مشهور این کار را انجام می دهید.

وی با اشاره به ارسال نامه ای به وزارت صمت برای بررسی این موضوع گفت: این نامه به تاریخ دوم مهرماه ارسال شده بود و در تاریخ ۱۹ آبان ماه پاسخ آن ارسال شده و حراست وزارت صمت به معاون مجلس وزارتخانه اعلام کرد که فرهاد مجیدی ۲۸ و ۳۱ تیرماه به دفتر خدمات بازرگانی مراجعه کرده و درخواست وی به دستور یکی از مسوولان وزارتخانه تایید و در کارگروه تخصیص ارز مطرح شده و نهایتا ۹ ثبت سفارش به نام شرکتی که او پیگیر آن بوده صادر شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دوربین های وزارت صمت حضور مجیدی در وزارتخانه را ثبت کرده اند افزود: اسناد زیادی در خصوص پیگیری او وجود دارد و بسیاری از کارمندان و افرادی که مراجعه به وزارتخانه داشته اند هم او را دیده اند.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از فوتبالیست های مشهور هم هست که پیگیر کار یک شرکت معدنی است تا نهاده دامی وارد کند و استعلام در این خصوص انجام دادم که اگر پاسخ آن هم ارسال شود که از بخش دیگری از فوتبال کشور است و سندی به دستم برسد به مردم اعلام می کنیم.

امیرآبادی تاکید کرد: در کشور ما باید هرکسی به حرفه خودش برسد و بنا نیست هرکسی که مشهور است یا جایگاهی دارد و مورد احترام است به هر کاری دست بزند.

وی با بیان اینکه فردی که درخواست مجیدی را پیگیری کرده حاضر است افزود: همین فرد دیشب به من پیام داد که شما خوب است که از این موضوع کوتاه بیایید و با هم مشکل را حل کنیم؛ دیشب یکی از نمایندگان مجلس دهم هم تماس گرفت که آقای مجیدی درخواست داشته که شما را ببیند و او می خواهد اسناد را ارائه کند که ارز نگرفته است.

نماینده مردم قم در مجلس بیان کرد: چیزی که من بر آن تاکید دارم این است که یک فرد مشهور در کشور همچون یک فوتبالیست باید به حرفه خودش بپردازد و نباید وارد حوزه های دیگر شود و چه بسا درآمدهای خوبی هم در حوزه کاری خود دارند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=280310

ثبت نظر

-