توضیحات جدید نماینده قم درباره درخواست « فرهاد مجیدی » برای دریافت ارز دولتی

  • کد خبر : 279719
  • 28 آبان 1399 - 17:36
توضیحات جدید نماینده قم درباره درخواست « فرهاد مجیدی » برای دریافت ارز دولتی

 

نیوز:

توضیحات جدید نماینده قم درباره درخواست « فرهاد مجیدی » برای دریافت ارز دولتی

فرهاد مجیدی

تهران (پانا) – عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره توئیت روز گذشته خود مبنی بر دریافت ارز دولتی از سوی کاپیتان و سرمربی سابق استقلال توضیح داد.

احمد امیرآبادی فراهانی امروز در جمع خبرنگاران درباره توئیت روز گذشته خود مبنی بر دریافت تعداد ۹ بار ارز دولتی از سوی فرهاد مجیدی کاپیتان و سرمربی سابق استقلال و رد آن از سوی مجیدی، گفت: یک ماه پیش یکی از واردکنندگان غله کشور گزارشی مبنی بر اینکه یکی از بازیکنان سابق فوتبال در حال گرفتن ارز دولتی برای شرکت‌هایی است که به نام خود او نیست به من ارائه کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود:

این واردکننده غله و نهاده‌های دامی حتی مدعی است که با فرهاد مجیدی در این باره درگیر شده است و به او گفته است که در این فضا و مکان به دنبال چیست؟ و بهتر است به حرفه و پیشه خود بپردازند.

فراهانی با بیان اینکه برای صحت‌سنجی گزارش دریافت شده با وزارت صنعت، معدن و تجارت نامه‌نگاری شده است، افزود:

حراست صمت اعلام کرده است که فرهاد مجیدی در دو نوبت به دفتر خدمات بازرگانی مراجعه کرده و درخواست او به دستور یکی از مسوولان این وزارت‌خانه در کارگروه تخصیص ارز دولتی تایید شده است.

وی ادامه داد:

۹ ثبت سفارش به نام شرکتی که به نام او نبوده ولی در فهرست دریافت ارز دولتی قرار گرفته و پیگیری او برای گرفتن ارز برای این شرکت ثبت شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که مجیدی مدعی شده شرکتی ندارد. که برای آن ارز دولتی دریافت کند. تصریح کرد: مجیدی شاید صاحب شرکت یا عضو هیات مدیره نباشد. ولی او مراجعاتی برای دریافت ارز داشته. که زمان حضور، افرادی که با او در این باره ارتباط داشتند. و ارز دولتی که اختصاص یافته است. در وزارت صمت ثبت و تایید شده. و اسناد آن هم موجود است.

فراهانی با اشاره به اینکه فوتبالیست مشهور دیگری نیز از طریق یک شرکت معدنی پیگیر انجام واردات نهاده‌های دامی است. گفت: برای این فرد هم استعلام شده که اگر اسم این فوتبالیست مشهور هم تایید شود.. نام او را اعلام می‌کنیم. برهمین اساس بهتر است. هر فردی به حرفه خود بپردازد. و قرار نیست به عنوان مثال من نماینده یا هر فرد دیگری با سوء استفاده از جایگاه و شهرت و ارتباط با مسوولان به هر کاری دست بزنیم.

چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ – ۱۲:۱۷

>>>همچنین بخوانید:

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=279719

ثبت نظر

-