تقابل عرضه و تقاضا در معاملات امروز بورس

  • کد خبر : 273406
  • 25 آبان 1399 - 10:53
تقابل عرضه و تقاضا در معاملات امروز بورس

 

تقابل عرضه و تقاضا در معاملات امروز بورس

به گزارش نیوز: به نقل از دنیای بورس، بازار سهام معاملات امروز را با رشد ۱/۱ درصدی شاخص کل بورس آغاز کرد. عمده نمادها سبزپوش بودند اما در ادامه معاملات با افزایش عرضه شاهد رنج‌کشی منفی در بسیاری از نمادها بودیم و اندکی از ارتفاع شاخص کاسته شد.

در این لحظه از معاملات شاخص کل بورس بیش از ۱۹هزار واحد افزایش دارد و از شدت عرضه‌ها اندکی کاسته شده است. شاخص کل هم‌وزن نیز با رشد ۰/۴ درصدی سبزپوش است.

 

نقشه

 

صف سنگین خرید خودرویی ها

به گزارش نیوز: در گروه خودرویی‌ها شاهد صف خرید بیش از ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون سهم بروی نماد خساپا هستیم. خودرو در قیمت ۳۵۸ تومان صف خرید بالای ۵۰۰ میلیون سهم دارد. خگستر صف خرید ۱۹۰ میلیون سهمی دارد.

در گروه بانکی‌ها نماد وبصادر در قیمت ۲۸۵ تومان صف خرید بیش از ۳۷۶ میلیون سهم دارد. وبملت در قیمت ۴۷۳ تومان قرار دارد و رشد حداکثری را تجربه می‌کند. تمام نماد‌ها با رشد قیمت همراه هستند.

موج مثبت تمام نماد‌های فلزات اساسی را با خود همراه کرده است. فولاد رشد ۴ درصد دارد و در قیمت ۱۲۷۹ تومان قرار دارد. فملی صف خرید بیش از ۱۴۸ میلیون سهم در قیمت ۲۱۹۲ تومان دارد. ذوب در قیمت ۴۵۷ تومان رشد ۳ درصد دارد. فخوز با پیشروی بیش از ۴ درصد را تجربه می‌کند.

نماد وغدیر در قیمت ۱۰۷۱ تومان صف خرید بیش از ۹۲ میلیون سهم دارد.

بترانس در قیمت ۲۵۲۰ تومان صف خرید ۸۵ میلیون سهمی دارد.

دارایکم در قیمت ۱۹۶۴۰ تومان در حال داد و ستد است.

با اخبار نیوز همراه باشید…

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=273406

ثبت نظر

-