انصاری‌فرد:‌ بوسنی از قدرت های فوتبال اروپا است/ نیروهای جوان و با انگیزه ای به تیم ملی فوتبال ایران اضافه شده اند

  • کد خبر : 270729
  • 23 آبان 1399 - 18:56
انصاری‌فرد:‌ بوسنی از قدرت های فوتبال اروپا است/ نیروهای جوان و با انگیزه ای به تیم ملی فوتبال ایران اضافه شده اند

به گزارش خبرنگار ورزشی نیوز، کریم انصاری‌فرد درباره برتری تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی و هرزگوین اظهار داشت:‌ برای بردن این بازی خدا را شکر می‌کنیم زیرا توانستیم مقابل بوسنی که یکی از تیم‌های قدرتمند اروپا است و همیشه در طول تاریخ در مقدماتی جام‌جهانی و جام ملت‌های اروپا حضور داشته پیروز شویم. 

وی افزود:  حریف بازیکنان با کیفیت و خیلی خوبی دارد و خوشبختانه  با تلاش کادر فنی، بازیکنان و همه عوامل تیم توانستیم مقابل این تیم سربلند بیرون بیاییم. این برد را به تمام هواداران تیم ملی و افرادی که منتظر خبرهای خوش برای فوتبال کشورمان هستند، تبریک می‌گویم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره فضای اردوی این تیم توضیح داد: خدا را شکر فضای اردوی تیم ملی در سال‌های اخیر همیشه خوب بوده و بازیکنان با صمیمت، پشتکار و تلاش توانسته‌اند اردوهای خوبی را پشت سر بگذارند. این اردو هم خیلی خوب بود و نیروی جوان و بازیکنان جدید به تیم اضافه شدند. این نفرات با انگیزه و تلاش زیاد کار خود را انجام می‌دهند که ثمره آن را در بازی با بوسنی دیدیم و نتیجه خیلی خوبی هم گرفتیم.

انصاری‌فرد افزود: فضا و شرایط اردو هم در این دو سه روز خیلی خوب بود و با وجود زمان کمی که داشتیم همه خوب کار کردند. امیدواریم همین روند ادامه داشته باشد زیرا بازی‌های دوستانه بین‌المللی مثل دیدار با بوسنی خیلی می‌تواند در روند آماده‌سازی تیم ملی در مسیر جام‌جهانی کمک کند. امیدواریم مسابقات بیشتری مثل این داشته باشیم.

وی درباره صحبت خود با هواداران تیم ملی اظهار داشت: از هواداران می‌خواهم همچنان ما را دعا کنند زیرا در تمام بازی‌ها دعای خیر آنها بدرقه بازیکنان، کادر فنی و عوامل تیم است. همیشه همه بچه‌ها با غیرت و همدلی ایرانی وارد زمین می‌شوند. همه افراد ایرانی هم حامی و هوادار تیم ملی هستند. ما هم امیدواریم بتوانیم با صعود به جام جهانی لبخند را روی لب آنها نشانده و خوشحال شان کنیم.

انتهای پیام/ش

 


لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=270729

ثبت نظر

-