اسکوچیچ: تیمی که مقابل هلند و ایتالیا خوب بازی می کند قوی است/ بازی در سطح ملی دوستانه نیست

  • کد خبر : 269969
  • 23 آبان 1399 - 8:15
اسکوچیچ: تیمی که مقابل هلند و ایتالیا خوب بازی می کند قوی است/ بازی در سطح ملی دوستانه نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی نیوز، دراگان اسکوچیچ  بعد از بازی با بوسنی اظهار داشت: این مسابقه محک خوبی برای تیم ملی بود.در نیمه اول از عملکرد تیم خیلی راضی هستم چون همانگونه بازی کردند که من می‌خواستیم.

وی افزود:ما ۲- ۳ شانس خوب داشتیم و مستحق برد در این دیدار بودیم.اینگونه بازی ها کمک می‌کند که تیم بهتر و شفاف تر شود و در بازی های مقدماتی بهتر عمل کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: در نیمه دوم کمی از نظر تاکتیکی به هم ریختیم،چون می‌خواستم به چند بازیکن شانس بدهم که آنها هم میدان ببینند. در مجموع از بازی خیلی راضی هستم و حتی امیدوار هستیم که از این هم بهتر باشیم.

به گزارش فارس، همچنین دراگان اسکوچیچ  در نشست خبری تاکید کرد: سفر خوبی برای من انجام شد چون اینجا نزدیک به خانه ام در کرواسی است. زمان زیادی در بوسنی نبودم اما در این روزهای کوتاه اوقات خوبی را در اینجا گذراندیم. 

وی ادامه داد: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم، به نظرم باید در نیمه اول راه حلی پیدا می‌کردیم که اتفاقا فشار خوبی روی دروازه حریف آوردیم. فرصت‌های خوبی برای ما مهیا شد. می‌توانستیم کمی اقتصادی‌تر بازی کنیم اما در نیمه دوم دچار مشکل شدیم و بازی خوبی ارائه نکردیم. بازیکنان ما در این نیمه فرصت‌هایی داشتند و از آنها استفاده نکرده و به حریف فرصت دادند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: وقتی بازی در سطح ملی برگزار می‌شود نمی‌شود آن را دوستانه تلقی کرد. ما در ایران ۸۰ میلیون نفر و متعهد هستیم با تمام وجود در همه بازی ها حضور پیدا کنیم.

اسکوچیچ یادآور شد: بوسنی امروز برخی از بازیکنانش را در ترکیب نداشت، البته ما هم مثل بوسنی بودیم، با وجود اینکه این دیدار دوستانه بود به دنبال برد بودیم و به هدفمان رسیدیم. تیم ملی بوسنی تیم خوبی است، تیمی که با هلند و ایتالیا خوب بازی می‌کند حتما تیمی سطح بالا و خوب است.در دیدار امشب هر دو تیم غایبانی داشتند که در این مسابقه حضور نداشتند اما در کل حریف ما تیم خوبی بود.

وی ادامه داد: بوسنی تیم با کیفیتی است که می‌داند مقابل حریفش چگونه بازی کند.متاسف هستم که این تیم مقابل ایران شکست خورد ولی مطمئن هستم سطح تیم ملی این کشور خیلی فراتر است.

انتهای پیام/


لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=269969

برچسب ها

ثبت نظر

-