کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه مشغول به کار شدند

  • کد خبر : 267092
  • 21 آبان 1399 - 16:52
کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه مشغول به کار شدند

کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه مشغول به کار شدند

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: چند روز پیش خبری مبنی بر اخراج ۱۵ کارگر شرکت نیشکر هفت تپه و بازداشت چهار نفر از کارگران منتشر شده بود که اکنون همه این افراد مشغول به کار هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، علاوه بر کارگرانی که قبلا به علت محدود شدن فعالیت شرکت بیکار شده بودند و زمینه بازگشت به کار آنها فراهم شد و مجددا مشغول به کار شده اند، همه ۱۵ کارگر اخراجی صبح امروز ۲۱ آبان ماه، مشغول به کار هستند که در میان آنها چهار کارگر بازداشتی نیز حضور دارند.  


یوسف بهمنی سلمانی یکی از کارگران شرکت هفت تپه که در میان بازداشت شدگان بوده است، ضمن تایید بازگشت کارگران اخراجی به کار گفت: در حال حاضر مشغول به کار هستیم.


بهمنی ضمن تشکر از تلاش‌های دستگاه قضایی برای رفع مشکلات نیشکر هفت تپه و رسیدگی‌ ویژه به پرونده قضایی مرتبط با این کارخانه که (نسبت به سال های گذشته) منجر به بهبود بسیار شرایط کارگری در هفت تپه شده است، گفت: از زمان ورود قوه قضاییه به موضوع شرکت هفت تپه، وضعیت پرداختی‌ها بهبود یافته و اکنون نیز معوقات تا پایان شهریور ماه پرداخت شده است.


وی با تاکید بر اینکه در طول این مدت مشکلات کارگران شرکت هفت تپه نیز کاهش یافته، افزود: ما فقط به دنبال مطالبه حقوق خود هستیم و دغدغه معیشت داریم. ضمنا از مشکلاتی که برای فعالان کارگری این شرکت ایجاد می‌شود گلایه داریم و خواستار رفع این مشکلات هستیم.  

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=267092