والنسیا ۴-۱ رئال مادرید ؛ شب تلخ زیدان در کولاک VAR با سه پنالتی برای میزبان

  • کد خبر : 261991
  • 19 آبان 1399 - 7:33
والنسیا ۴-۱ رئال مادرید ؛ شب تلخ زیدان در کولاک VAR با سه پنالتی برای میزبان
رئال مادرید و والنسیا در لالیگا

رئال مادرید با هدایت زیدان در شبی که VAR بر علیه این تیم ۳ پنالتی گرفت و واران هم یک گل به خودی زد با نتیجه ۴ بر ۱ مغلوب والنسیا شد.

خبرگزاری فوتبال ایران نیوز دات کام :

رئال مادرید در هفته نهم لالیگا و در زمین والنسیا شکست تلخ و سنگینی را با نتیجه ۴ بر ۱ متحمل شد.

رئال مادرید در هفته نهم لالیگا و در ورزشگاه متسایا میهمان والنسیا بود.

زیدان در این بازی ترکیب زیر را برای رئال مادرید به میدان فرستاد:

کورتوا، لوکاس واسکز، واران، راموس، مارسلو، والورده، مودریچ، ایسکو، آسنسیو، وینیسیوس و کریم بنزما

بازی را دو تیم آرام و متعادل آغاز کردند، اما رئال مادرید کم کم بر بازی مسلط شد و پس از چند حمله نصفه و نیمه دقیقه ۲۳ به گل رسید.

روی یک همکاری تیمی و پاس نهایی مارسلو از سمت چپ، کریم بنزما پشت محوطه جریمه والنسیا صاحب توپ شد و با یک ضربه دیدنی گل اول بازی را برای رئال به ثمر رساند.

پس از این گل والنسیا پیش کشید و دقیقه ۲۹ روی ارسال گایا توپ به دست واسکز برخورد کرد و با ورود VAR و بازبینی صحنه مشخص شد که خطا اتفاق افتاده و داور برای میزبان پنالتی گرفت.

کارلوس سولر پشت توپ شد و ابتدا ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد و پس از چند رفت و برگشت توسط مهاجم والنسیا گل شد.

اما داور به دلیل ورود زودهنگام بازیکنان والنسیا دستور تکرار ضربه پنالتی را داد و سولر دوباره پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه گل تساوی را به ثمر رساند.

در ادامه والنسیا بهتر ظاهر شد و حملات این تیم بالاخره دقیقه ۴۴ به نتیجه رسید و روی حرکت مهاجم والنسیا از سمت راست و پاس عرضی او، واران به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

نیمه دوم و کابوس VAR برای رئال

نیمه دوم را رئال با موقعیت عالی بنزما روی توپ گیری وینیسیوس آغاز کرد، اما دروازه‌بان والنسیا با خروجی به موقع این موقعیت را خنثی کرد.

در حالی که رئال مادرید حمله می‌کرد، دقیقه ۵۲ بر خلاف جریان بازی والنسیا صاحب موقعیت شد و روی بی احتیاطی مارسلو و خطای او در محوطه جریمه، داور باز هم برای میزبان پنالتی گرفت و VAR آن را تایید کرد تا دوباره سوله با یک ضربه دقیق گلزنی کرده و اختلاف را برای والنسیا به دو گل افزایش دهد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۶۰ باز هم در محوطه جریمه رئال مادرید، این بار توپ به دست راموس برخورد کرد تا داور به کمک VAR یک پنالتی دیگر برای والنسیا بگیرد.

باز هم سولر پشت توپ ایستاد و یک ضربه دقیق دیگر زد و اختلاف را به سه گل افزایش داد.

رئال مادرید که چیزی برای از دست دادن نداشت، حملات خود را به شکل جدی ادامه داد و دقیقه ۷۶ ضربه تونی کروس از کنار دروازه والنسیا بیرون رفت.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی بر فشار رئال مادرید افزوده شد، اما دفاع منسجم والنسیا و عملکرد بسیار خوب مدافعان این تیم مانع موفقیت شاگردان زیدان بود.

نهایتا رئال مادرید در یک شب تلخ و عجیب که سه پنالتی و یک گل به خودی برای والنسیا داشت، با نتیجه ۴ بر ۱ شکست خورد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=261991

برچسب ها

ثبت نظر

-