پرپشت کردن مژه‌ها با بهترین مواد طبیعی در خانه

  • کد خبر : 26068
  • 12 مرداد 1400 - 14:15
پرپشت کردن مژه‌ها با بهترین مواد طبیعی در خانه

به گزارش نیوز: مژه علاوه بر اینکه از چشمان شما محافظت می کند بر زیبایی شما هم تاثیر دارد چندین روش طبیعی برای داشتن مژه های ضخیم و بلندتر وجود دارد مانند تمام درمان های خانگی یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن چشم‌هایی زیبا و جذاب مژه های پرپشت است.که در این مطلب چند روش طبیعی برای پرپشت کردن مژه‌ها در خانه به شما معرفی نموده ایم.

پرپشت کردن مژه‌ها

شما به راحتی می‌توانیه  با مواد طبیعی مژه‌های بلندتر و پرتر داشته باشید؛ برای این منظور و رسیدن به این هدف فقط کافی است که به مدت ۲ تا ۳ هفته از یکی از این روش‌ها استفاده کرده تا در طول، حجم و رنگ مژه هاتون تغییر ایجاد بشود.

پرپشت کردن مژه‌ها

پرپشت کردن‌مژه‌ها با روغن بادام، زیتون و نارگیل

روغن بادام، زیتون و نارگیل را با هم مخلوط کرده و با استفاده از برس ریمل تمیز به مژه‌ها بمالید. از ریشه شروع کنید، به مدت ۵ ثانیه نگه دارید. این کار را ۴ تا ۵ بار قبل از خواب تکرار کنید.
روغن بادام غنی از ویتامین‌های A، B و E است و باعث تقویت مژه‌ها می‌شود.
روغن نارگیل، باعث رشد بیشتر و تیره شدن مژه‌ها می‌شود.
روغن زیتون، غنی از ویتامین E و اسیداولیک است.

>>>بیشتر بخوانید:

پرپشت کردن مژه با این روش های خانگی

پرپشت کردن‌مژه‌ها با کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا

کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا را خوب با هم مخلوط کرده و با کمک گوش پاک کن به مژه‌ها بمالید. ویتامین E به رشد و پر حجم شدن مژه‌ها کمک می‌کند. آلوئه ورا نیز باعث تغذیه مژه‌ها می‌شود.

پرپشت کردن مژه‌ها

پرپشت کردن مژه‌ها با وازلین

وازلین رو به آرامی به مدت ۲ تا ۳ دقیقه به مژه‌ها بمالید. رطوبت وازلین باعث می‌شود پوسته‌های روی پلک‌ها کم شود. وازلین باعث بهبود جریان خون و در نتیجه رشد مژه‌ها می‌شود..

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=26068

ثبت نظر

-