سپاه آماده همکاری با سازمان بهشت زهرا (س) است

  • کد خبر : 259658
  • 17 آبان 1399 - 23:24
سپاه آماده همکاری با سازمان بهشت زهرا (س) است
به گزارش افکارنیوز،

 سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه در بازدید از سازمان بهشت زهرا (س) و اقدامات مدیریتی این سازمان در بحران کرونا اظهارداشت: مدیریت بحران کرونا در تغسیل اموات کرونایی و کفن و دفن با کرامت متوفیان در ابتدا اقدامی بسیار سخت به نظر می رسید که با ایثار و از خودگذشتگی پرسنل خدوم سازمان بهشت زهرا(س) انجام شد و همین مسأله بهشت زهرا(س) را به سازمانی پیشرو تبدیل کرد به نحوی که سایر آرامستان های کشور از سازمان بهشت زهرا(س) تبعیت و تأسی کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه با مقدس خواندن خدمتی که پرسنل بهشت زهرا(س) به مردم ارائه می کنند، تصریح کرد: خدمتی که پرسنل زحمتکش بهشت زهرا(س) به مردم ارائه می کنند ، واجب کفایی  است و این خدمات رسانی و جلب رضایت مردم در حکومت اسلامی بدون شک رضایت خداوند را در پی داشته و ثوابی بی اندازه دارد.

سردار فدوی با بیان اینکه سپاه درکنار کارکنان زحمتکش سازمان بهشت زهرا(س) است، گفت: برای هرنوع همکاری و همراهی در این شرایط سخت و بحرانی آمادگی داریم. سپاه در کنار کارکنان بهشت زهرا حضور دارد تا از این بحران به سلامت عبور کنیم.

 سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) نیز با ارائه گزارشی از ۲۶۰ روز تلاش شبانه روزی و جهادگونه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در بحران بی سابقه و تاریخی کرونا گفت: در این ایام سخت و دشوار سپاه با برادری بیشترین همراهی و همکاری را با سازمان بهشت زهرا(س) داشته و همواره همراهی و پشتیبانی کرده است.

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=259658