مرگ مرموز دختر در محفل شیطانی

  • کد خبر : 250758
  • 12 آبان 1399 - 21:21
مرگ مرموز دختر در محفل شیطانی

 

نیوز:

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، حادثه‌ای تاسف بار یک شنبه گذشته در بلوار امامت مشهد زمانی لو رفت که پسر جوانی از طریق سایت دیوار، طبقه‌ای از یک منزل ویلایی دو طبقه را به مدت یک شب اجاره کرد. او وقتی برای برداشتن کلید منزل وارد حیاط شد تا از مخفیگاهی که موجر به او نشانی داده بود کلید را بردارد، ناگهان متوجه باز بودن در منزل طبقه پایین شد.

 

برخورد پلیس ترکیه با یک پارتی شبانه در استانبول (+عکس)

 

این جوان کنجکاوانه چشم به داخل منزل دوخت، اما ناگهان با پیکر‌های دختر و پسر جوانی روبه رو شد که به طرز مشکوکی درون منزل افتاده بودند. با تماس این جوان، بلافاصله نیرو‌های اورژانس عازم بلوار امامت شدند و به بررسی نبض دختر و پسر جوان پرداختند.

 

حادثه‌ای تاسف بار

 

حادثه‌ای تاسف بار در بساط تفریحات شیطانی

معاینات مقدماتی بیانگر مرگ دختر ۱۹ ساله بود، اما نبض ضعیف پسر ۲۷ ساله نشان می‌داد که او هنوز علایم حیاتی دارد. این گونه بود که امدادگران اورژانس با مشاهده وضعیت منزل و بساط تفریحات شیطانی ، مراتب را به دیگر مراجع ذی صلاح اطلاع دادند و بی درنگ پسر جوان را نیز به بیمارستان رضوی منتقل کردند.

 

تجاوز گروهی به زن جوان در یک پارتی شبانه | فـایـنـدز

 

مرگ تلخ دختر ۱۹ ساله

گزارش‌ها حاکی است، دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد مشهد در محل کشف جسد، تحقیقات قضایی در این باره آغاز شد و نیرو‌های آتش نشانی نیز با دستور قاضی کاظم میرزایی به محل مرگ تلخ دختر ۱۹ ساله آمدند چرا که بررسی‌های میدانی مقام قضایی نشان می‌داد لوله بخاری منزل از دریچه اصلی بیرون آمده است بنابراین احتمال وقوع جنایت یا گازگرفتگی غیرعمدی، از جمله فرضیه‌هایی بود که مورد توجه قاضی میرزایی قرار گرفت

 

 

حادثه‌ای تاسف بار

 

حادثه‌ای تاسف بار در پارتی یا دور همنشینی شبانه

از سوی دیگر وجود بساط تفریحی شیطانی در محل از برگزاری یک پارتی یا دور همنشینی شبانه حکایت داشت به همین دلیل تحقیقات وارد مرحله جدیدی شد تا زوایای مرگ تلخ دختر جوان در محفل شیطانی مورد کنکاش‌های دقیق قضایی قرار بگیرد.

قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در ادامه تحقیقات میدانی، وقتی متوجه شد که طبقات منزل ویلایی مذکور از طریق سایت دیوار و به صورت یک روزه اجاره داده می‌شود، به تحقیق از مردی پرداخت که طبقه دوم این منزل را به مدت یک ماه اجاره کرده بود.

 

دستگیری 33 زن و مرد در پارتی شبانه در روستایی در قشم | دلگرم

 

مردی که تبعه خارجی نبود

این مرد که خود را تبعه خارجی معرفی می‌کرد و مدعی بود برای انجام امور تجاری در مشهد، به همراه همسرش ساکن شده است و حتی خودرویی را نیز برای رفت و آمدهایش اجاره کرده، ضمن ابراز ناراحتی از رفت و آمد‌های پر سر و صدا به طبقه پایین گفت: دیشب (شب یک شنبه) وقتی با خودرو به منزل اجاره‌ای بازگشتم، خودرویی را دیدم که روی پل منزل پارک کرده بود.

 

حادثه‌ای تاسف بار

 

پسر و دختر جوان و محفلی شبانه

وقتی به دنبال صاحب خودرو رفتم، تازه متوجه شدم که چندین پسر و دختر جوان محفلی شبانه را در طبقه پایین به راه انداخته اند که از دیدن آن وضعیت ناراحت شدم و با صاحبخانه تماس گرفتم، اما او تلفن اش را پاسخ نداد.

می‌خواستم به صاحبخانه بگویم من خانه را با این مبلغ هنگفت اجاره کردم که همسرم راحت باشد، اما این وضعیت در طبقه پایین منزل قابل تحمل نیست!

مرد مستاجر ادامه داد: بالاخره با هر ناراحتی بود به طبقه بالا رفتم و حفاظ میانی روی پله‌ها را نیز از داخل بستم تا برایم مزاحمتی ایجاد نشود.

در نهایت برخی از دختران و پسران جوانی که در منزل حضور داشتند چندین ساعت بعد خانه را ترک کردند، اما من وقتی از خواب بیدار شدم سر و صدا‌هایی را شنیدم که از طبقه پایین می‌آمد و بعد هم فهمیدم حادثه‌ای رخ داده است و اورژانس و آتش نشانی به محل آمده اند!


>>>بیتشر بدانید

مرگ مرموز دانشجوی نخبه دکترا دو هفته قبل از سفر به آمریکا

 


حادثه‌ای تاسف بار

محفل شبانه و گلایه مردم

گزارش ها حاکی است، به دنبال اظهارات این فرد و برخی شهود دیگر که از برگزاری حادثه‌ای تاسف بار محفل شبانه گلایه داشتند، قاضی میرزایی دستور جمع آوری آثار و لوازم باقی مانده در صحنه مرگ مشکوک دختر جوان را صادر کرد و بدین ترتیب کارت بانکی به نام دختر متوفی و همچنین تلفن آیفون متعلق به وی به همراه کارت خودرویی که به نام یک مرد بود، برای بررسی‌های قضایی،

به کلانتری انتقال یافت. در ادامه تحقیقات، قاضی ویژه قتل عمد در حالی برای تحقیق از جوان ۲۷ ساله عازم بیمارستان رضوی مشهد شد

که کارشناسان آتش نشانی، وجود گاز منواکسید کربن را در منزل محل حادثه تایید کردند.

نهایت ماجرا

در همین حال پسر ۲۷ ساله که به خاطر شدت مسمومیت، قادر به سخن گفتن نبود، تحت مراقبت‌های ویژه قرار داشت و مقام قضایی دستور انتقال وی را با نظر کادر پزشکی برای ادامه درمان تخصصی به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد صادر کرد؛

بنابراین گزارش، هنوز بررسی‌های قضایی در این باره ادامه داشت که زنی با تلفن دختر ۱۹ ساله تماس گرفت و خود را یکی از آشنایان وی معرفی کرد.

 

حادثه‌ای تاسف بار

 

حادثه‌ای تاسف بار و پرونده‌های جنایی

قاضی میرزایی که براساس تجربه قضایی و برای روشن شدن زوایای تاریک پرونده‌های جنایی، از کنار هر موضوع بی اهمیتی نیز به راحتی نمی‌گذرد، خود به تلفن زن ناشناس پاسخ داد و از او خواست به کلانتری سجاد مراجعه کند.

آن زن که با شنیدن نام کلانتری، گویی دست و پایش را گم کرده بود، با کلماتی درهم پرسید: «او را گرفته اند!»، «چه چیزی لازم است برایش بیاورم!» و …

شایان ذکر است: بررسی‌های تخصصی برای کشف علت و انگیزه‌های این حادثه تلخ در حالی با صدور دستورات محرمانه از سوی قاضی میرزایی ادامه دارد که جسد دختر جوان برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

منبع: خراسان

 

>>>خبر مرتبط:

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=250758