دیدار پادشاه بلژیک با دختر به جا مانده از رابطه عشقی اش

  • کد خبر : 246558
  • 10 آبان 1399 - 12:36
دیدار پادشاه بلژیک با دختر به جا مانده از رابطه عشقی اش

 

[ad_1]

 

دیدار پادشاه بلژیک با دختر به جا مانده از رابطه عشقی اش

 به گزارش نیوز :شاه سابق بلژیک ، آلبرت دوم، پس از آن که سال‌ها انکار می‌کرد پدر شاهزاده تازه کشف شده است، با دلفین دو ساکس کوبورگ، فرزند حاصل از عشق خود، دیدار کرد. این دیدار در حضور همسر آلبرت، ملکه سابق پائولا در قصر بلویدر، محل سکونت رسمی زوج سلطنتی در حومه بروکسل انجام شد.

 بلژیک

این سه تن در یک اطلاعیه مشترک اعلام کردند، فصل تازه‌ای در زندگی آن‌ها آغاز شده پر از احساس، خاطری آسوده، تفاهم و همچنین امید و افزودند، هر یک از ما توانستیم احساس و تجربه خود را با نرمی و همدلی بیان کنیم.

خانم ساکس کوبورگ ۵۲ ساله پیش‌تر در یک پرونده قضایی تلخ و هفت ساله در حالی برنده شد که دادگاه تجدید نظر بروکسل حکم داد، او اجازه دارد از همان حقوق و امتیازات سلطنتی برخوردار باشد که سه فرزند دیگر پدر او دارند.

حکم دادگاه پس از آزمایش DNA صادر شد

حکم دادگاه پس از آزمایش دی‌ان‌ی صادر شد که ثابت کرد او در حقیقت دختر آلبرت ۸۶ ساله است که در سال ۲۰۱۳ به نفع پسرش، فیلیپ شاه، از سلطنت کناره‌گیری کرد.

آلبرت، که در سال ۱۹۹۳ تاج‌گذاری کرد، بیش از یک دهه در پرونده نسبت پدری مبارزه کرد، ولی سال گذشته در اثر تهدید دادگاه به جریمه ۵ هزار یورو در روز، مجبور شد برای انجام آزمایش دی‌ان‌ای اقدام کند. پس از آن که نتیجه آزمایش مثبت بیرون آمد، او در ماه ژانویه پذیرفت که پدر این شاهزاده بوده است.

 

 

با اخبار نیوز همراه باشید…

 

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=246558