شیطان کردستان زنان را به مردان پیشنهاد می داد + همسریابی + جزییات هشدار آمیز + عکس

  • کد خبر : 243223
  • 29 اکتبر 2020 - 10:03
شیطان کردستان زنان را به مردان پیشنهاد می داد + همسریابی + جزییات هشدار آمیز + عکس

[ad_1]

 

نیوز:

مرد شیطان صفتی  که به جرم کلاهبرداری تحت عنوان همسریابی در صفحه اینستاگرام به انتشار تصاویر خصوصی از شهروندان اقدام می‌نمود شناسایی و دستگیر شد.

 

پنل کاربری سایت همسریابی هلو کدام است؟ - سایت همسریابی هلو

 

اخاذی / به گزارش رکنا، :سرهنگ مهدی دانش پور، رئیس پلیس فتا استان کردستان در تشریح این خبر گفت: با مراجعه فردی که با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مدعی کلاهبرداری از حسابش به مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال شده بود، موضوع به‌طور ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

 

ورود به سایت همسریابی با شماره همراه - سایت همسریابی

⛔ صفحه‌ای به نام همسریابی

این مقام انتظامی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد شاکی پرونده در اینستاگرام صفحه‌ای به نام همسریابی آنلاین مشاهده کرده است و پس از برقراری ارتباط به مدیر صفحه مبلغ نهصد میلیون ریال جهت شروع دوستی با یک خانم که مدیر صفحه آن را معرفی کرده بود واریز کرده است، اما پس از پرداخت پول و با تماس‌های بعدی شاکی کسی جوابگو نبود.

 

سایت های همسریابی


>>>بیشتر بدانید

۱۰ معیار اشتباه در انتخاب همسر


📛 کشف پرونده همسریابی و اخاذی با وعده ازدواج

وی در ادامه گفت: با انجام تحقیقات تخصصی کارشناسان این پلیس، در کم‌ترین زمان ممکن متهمان مورد شناسایی قرار گرفتند و تحویل مراجع قضایی شدند.

این مقام مسئول بابیان اینکه شیوه و شگردهای متفاوتی توسط کلاهبرداران برای اخاذی در فضای سایبری وجود دارد، به کاربران هشدار داد: ضمن رعایت ملاحظات امنیتی، اخلاقی و رعایت حریم خصوصی افراد در شبکه‌های اجتماعی، از اعتماد بی‌جا و پرداخت وجه به افراد غیر جداً خودداری کنند.

 

همسریابی رایگان بدون ثبت نام

 

رئیس پلیس فتا استان کردستان از عموم مردم درخواست کرد: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی موضوع را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند

 

 

>>>خبر مرتبط:

کلاهبرداری ۳۰۰ میلیونی سایت همسریابی

دستگیری کلاهبردار اینترنتی با ترفند همسریابی

دردسر ازدواج های اینترنتی / از هر ۱۰ ازدواج ۸ طلاق صورت می گیرد

 

 

 

 

 

 

[ad_2]

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=243223

مطالب مشابه