دستگیری باند سارقان خودرو در ساوجبلاغ

  • کد خبر : 241325
  • 07 آبان 1399 - 11:34
دستگیری باند سارقان خودرو در ساوجبلاغ

به گزارش رکنا، سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت خودرو و کشف اوراق همان خودرو در در منطقه گلسار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی ساوجبلاغ قرار گرفت.

سرهنگ سلیمانی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی یکی از سارقان شده و با بررسی سوابق نامبرده مشخص شد که او از سارقان سابقه دار و حرفه‌ای استان البرز است.

کشف انواع سرقت در ساوجبلاغ توسط پلیس

او با بیان این که سارق شناسایی شده در عملیاتی غافلگیرانه در حین سرقت یک دستگاه خودروی نیسان وانت دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد، گفت: متهم در بازجویی‌های صورت گرفته به ۳ فقره سرقت خودرو، ۲ فقره سرقت موتورسیکلت و ۲ فقره سرقت لوازم داخل خودرو معترف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ افزود: ۲ نفر از هم دستان متهم نیز در عملیات‌های جداگانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن ها، ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه و قطعات و وسایل اوراق شده خودرو‌های مسروقه کشف شد.

سرهنگ سلیمانی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=241325