فابینیو: بی‌انگیزه شدن برای لیورپول مثل سم است ؛ هشدار جدی ستاره سرخپوشان

  • کد خبر : 239196
  • 05 آبان 1399 - 18:35
فابینیو: بی‌انگیزه شدن برای لیورپول مثل سم است ؛ هشدار جدی ستاره سرخپوشان
فابینیو

فابینیو ستاره لیورپول می‌گوید این تیم نباید به قهرمانی فصل گذشته‌اش غره شود و بازیکنان لیورپول باید برای فرار از این تله به هم انگیزه بدهند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فابینیو ستاره برزیلی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید لیورپول برای تکرار قهرمانی فصل گذشته اش در لیگ برتر نباید از خودراضی شده و قهرمانی را حق مسلم این تیم بداند. توصیه ستاره برزیلی این است که هم تیمی هایش برای فرار از این تله به هم انگیزه بدهند و یکدیگر را به تلاش بیشتر تشویق کنند.

 

شاگردان یورگن کلوپ فصل گذشته یک سال درخشان را پشت سر گذاشته و بعد از سی سال موفق شدند جام قهرمانی باشگاه های انگلیس را بالای سر ببرند. لیورپول در فصل جاری هم شروع خوبی داشت و فارغ از شکست عجیب ۷-۲ مقابل استون ویلا نتایج بدی بدست نیاورده است. با اینحال فابینیو نسبت به از مغرور شدن بازیکنان این تیم هشدار داد.

فابینیو در گفتگویی با وبسایت لیورپول در این باره گفت:

” کلوپ گفته که موفقیتهایی که ما تا اینجا بدست آورده ایم مهم است ولی با توجه به تیم باکیفیتی که داریم می توانیم از این هم موفق تر باشیم. ما باید به کسانی که می گویند لیورپولی ها حالا دیگر قهرمان چمپیونزلیگ و لیگ برتر شده اند و انگیزه ندارند بی توجه باشیم و روی هدفمان تمرکز کنیم. هدف ما این است که به پیروزی ادامه دهیم و یکی از بهترین تیمهای دنیا باشیم”.

 

ستاره برزیلی لیورپول در ادامه گفت:

” بازیکنان ما دائماً به هم انگیزه می دهند و نمی گذارند کسی در جا بزند و از وضعیت خودش و تیم راضی باشد. این در حال حاضر خیلی مهم است. ما با اینکه تیم موفقی بودهایم ولی باید به هم انگیزه بدهیم تا برای موفقیتهای بیشتر همیشه انگیزه بالا داشته باشیم”.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=239196

برچسب ها