دستگیری سارقان به عنف در ساوجبلاغ

  • کد خبر : 236882
  • 03 آبان 1399 - 20:09
دستگیری سارقان به عنف در ساوجبلاغ

به گزارش رکنا، سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت به عنف و خفت گیری در مناطق مختلف شهرستان ساوجبلاغ، با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: در تحقیقات اولیه کارآگاهان مشخص شد که سارقان به صورت باندی و در تیم‌های ۴ نفره با یک دستگاه خودروی ۲۰۶ ابتدا اقدام به شناسایی طعمه‌های خود کرده و با زیر نظر قرار دادن او در زمان و مکان مناسب اقدام به خفت گیری و سرقت اموالی از قبیل طلاجات، وجه نقد و گوشی تلفن همراه می‌کردند.

کشف ۱۵ فقره سرقت در ساوجبلاغ

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات گسترده پلیسی هر ۴ سارق را شناسایی کردند و با یافتن مخفیگاه شان، نامبردگان را زیر نظر قرار دادند و در یک فرصت مناسب در حین تردد در منطقه گلسار طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

او افزود: متهمان در ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند اما با مشاهده مستندات پلیس و مواجهه حضوری با شکات چاره‌ای جز اعتراف نداشتند و به ۱۵ فقره سرقت با شیوه زورگیری معترف شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=236882