پدر شدن جنجالی پسر ۱۱ ساله + عکس

  • کد خبر : 232550
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
پدر شدن جنجالی پسر ۱۱ ساله + عکس

[ad_1]

 

بازهم تکرار تصویری نگران کننده از پدر شدن جنجالی پسر ۱۱ ساله و مادر کم سن و سال و ماجرایی دیگر از بی تدبیری والدین در تربیت فرزندانشان باعث خشم و نگرانی کاربران فضای مجازی شد.

در روزگاری که بسیاری از افراد حتی در سنین جوانی تمایلی به ازدواج ندارند هستند هنوز افرادی که در سن بسیار کم اقدام به شروع زندگی مشترک می کنند و گاهی این سن پایین به قدری پایین است که موجب نگرانی و ناراحتی می شود مثل دختر و پسر نوجوان روسی که تصویرشان را در این بخش مشاهده می کنید.

 

پدر شدن جنجالی پسر ۱۱ ساله

” دریا سودیش نیکوآ ” ۱۴ ساله اهل کشور روسیه به تازگی صاحب فرزندی شده است و ادعا می کند پدر این فرزند نامزد ۱۱ ساله ی اوست.

دختر این زوج جنجالی در بیمارستان “کراسنویارسک ” روسیه متولد شد؛ مسئولان این بیمارستان از پذیرفتن ” ایوان ” همان پدر کم سن و سال خبرساز خودداری کردند تا اینکه صحبت های مادر “دریا” آنها را مجاب به پذیرفتن ” ایوان” کرد.


>>>بیشتر بدانید: راز های شیرین رابطه جنسی


پدر شدن جنجالی پسر ۱۱ ساله

شبهات و انتقادات شدیدی در مورد این خبر در فضای مجازی به راه افتاده است به طوریکه بسیاری از مردم روسیه خواستار رسیدگی به این ازدواج نامتعارف شده اند تا مبادا مسئله ی نگران کننده ازدواج در سنین پایین عادی شده و مشکل ساز شود.

پدر شدن جنجالی پسر ۱۱ ساله

پدر شدن جنجالی پسر و امکانات دنیای مدرن

جامعه شناسان روسی معتقدند استفاده نادرست از امکانات دنیای مدرن و ضعف در فرهنگ سازی صحیح روابط موجب پدیدار شدن چنین مواردی میشود که تمام ما به عنوان انسان های مسئول در زندگی بایستی تلاش خود را برای جلوگیری از بروز و تکرار چنین اتفاقات ناراحت کننده ای داشته باشیم.

این تصویر و داستان نه تنها برای مردم روسیه بلکه برای تمام والدین جهان هشداری است جدی برای اهمیت بیشتر به تربیت صحیح فرزندان و اهمیت به رشد روحی روانی و آینده ی آنها.

 

>>>خبر مرتبط:
[ad_2]

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=232550