زوجین نابارور کادر نیروی زمینی ارتش بطور رایگان درمان می‌شوند

  • کد خبر : 226203
  • 23 مهر 1399 - 12:27
زوجین نابارور کادر نیروی زمینی ارتش بطور رایگان درمان می‌شوند

امیر سرتیپ دوم ستاد حمیدرضا سلمانی روز چهارشنبه در حاشیه “گردهمایی بررسی مشکلات ناباروری و نازایی زوجین یگانهای مستقر در شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهری اسلامی ایران” در جمع خبرنگاران در مشهد افزود: این اقدام در قالب “دستورالعمل علی اصغر(ع)” و “طرح لبیک ۲۴ انصار” ارتش صورت گرفته است.

وی ادامه داد: طراحی و اجرای چنین طرحهایی در راستای اجرای تدابیر فرماندهی نیروی زمینی ارتش و پیروی از فرامین فرماندهی کل قوای جمهوری اسلامی ایران مبنی بر سیاستهای کلی جمعیت و ازدیاد جمعیت مسلمانان است.

فرمانده قرارگاه انصار نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اجرای این طرح با پشتیبانی مادی و معنوی و مستمر تا فرزنددار شدن کارکنان ادامه خواهد داشت و وقتی هم فرزندان کارکنان به دنیا آمدند در نظر است جشنواره دیگری برگزار شود و حمایتهای لازم صورت گیرد.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح و مشاوره و راهنمایی و هدایت زوجین نابارور، یک بیمارستان تخصصی در تهران هم با این مجموعه همکاری می‌کند و بیمارستانهای منطقه‌ای هم این ظرفیت را دارند که با هدایت بیمارستان طرف قرارداد در تهران، طرح یاد شده را اجرا کنند.

گردهمایی یک روزه بررسی مشکلات ناباروی ونازایی زوجین یگانهای مستقر در شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در محل قرارگاه ثامن‌الائمه(ع) این نیرو در مشهد برگزار شد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=226203