پایان یک نزاع در بندرعباس با صلح و سازش در اربعین حسینی

  • کد خبر : 220538
  • 18 مهر 1399 - 13:34
پایان یک نزاع در بندرعباس با صلح و سازش در اربعین حسینی

به گزارش نیوز ، مظفر حمزه ئی از مختومه شدن سه پرونده مربوط به یک نزاع و درگیری با صلح و سازش در اربعین حسینی خبر داد و بیان داشت: با تلاش اعضای شعبه ۱۵ شورای حل اختلاف مجتمع شهید مطهری شهرستان بندرعباس، یک پرونده نزاع در یکی از محلات این شهر که منجر به درگیری و اختلافات طولانی مدت شده بود، منتهی به صلح و سازش و آشتی طرفین گردید.

حمزه ئی در خصوص جزئیات این پرونده اظهار داشت: پس از طرح شکایت با موضوع درگیری و نزاع در یکی از محلات بندرعباس، در این رابطه سه پرونده قضایی تشکیل شد که با شناسایی منشاء اختلافات و تشخیص امکان و لزوم صلح و سازش در این رابطه، شورای حل اختلاف استان به موضوع ورود نمود و به منظور ختم منازعه تلاش های خود را آغاز کرد.

معاون قضایی رییس کل دادگستری استان هرمزگان بیان داشت: پس از ارجاع پرونده به شعبه ۱۵ شورای حل اختلاف مجتمع شهید مطهری شهرستان بندرعباس و در پی تشکیل جلسات متعددی در این زمینه، در نهایت همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین «علیه السلام» و در تأسی از سیره معصومین «علیهم السلام» پس از حل و فصل اختلافات، صلح و سازش میان طرفین این پرونده ها صورت گرفت.

حمزه ئی تصریح کرد: بعضی از شاکیان این پرونده ها به علت ناتوانی جسمی قادر به حضور در شعبه شورای حل اختلاف نبودند و در این خصوص با حضور اعضای شورا در محل سکونت این افراد و جلب رضایت کامل طرفین دعوا، اختلافات مذکور منجر به مصالحه شده است.

رئیس شورای حل اختلاف استان هرمزگان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های قضات، اعضا و کانیوزن شوراهای حل اختلاف سراسر استان از آنها خواست، در زمینه تحقق صلح و سازش در پرونده های ارجاعی، تمام ظرفیت های موجود را به کار گیرند تا شاهد موفقیت های بیشتری در این حوزه باشیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=220538

ثبت نظر

-