تقویت بخش خصوصی سبب ایجاد تعادل در تولید خودرو می‌شود / بهمن موتور

  • کد خبر : 218687
  • 16 مهر 1399 - 19:33
تقویت بخش خصوصی سبب ایجاد تعادل در تولید خودرو می‌شود / بهمن موتور

 

 

تقویت بخش خصوصی سبب ایجاد تعادل در تولید خودرو می‌شود / بهمن موتور

نیوز: بهمن موتور در همه زمان محصولات متنوع و باکیفیتی تولید می کند و با وجود مشکلات و موانع پیرامون تحریم، خطوط تولیدی آن همچنان پایدار است.

نماینده مردم شیروان در مجلس ضمن بازدید از کارخانه بهمن موتور گفت: چنانچه در سیاست‌گذاری ابتدا بخش خصوصی تقویت می‌شد تا رقابت در کشور شکل گیرد، هم‌اکنون اوضاع و شرایط بهتر بود.
علی جدی در جریان بازدید از کارخانه بهمن موتور گفت: این شرکت همواره محصولات متنوع و باکیفیتی تولید می‌کند.
این نماینده مجلس می‌گوید با وجود طرح ساماندهی خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس، به‌دنبال این هستیم تا از تولیدکنندگان متفاوت بازدید کنیم وبهمن موتور از جمله آنها است.
این عضو کمیسیون صنایع مجلس به تقویت بخش‌خصوصی در ادامه طرح ساماندهی خودرو اشاره و تصریح کرد: بهمن موتور به عنوان یکی از مجموعه‌های موفق خصوصی، خودروهای باکیفیتی تولید می‌کند و با وجود مشکلات و موانع پیرامون تحریم، خطوط تولیدی آن همچنان پایدار و در حال تولید است.
جدی تاکید می‌کند این نقطه قوتی است که باید از این ظرفیت‌ها برای تولید خودروی با کیفیت در کشور بهره بریم.
نماینده شیروان با اشاره به اینکه باید مشکلات خودروسازی به صورت ریشه‌ای حل شود خاطرنشان کرد: باید شرایط را برای بخش خصوصی فراهم کرد تا پیشرفت کند و از این مسیر زمینه رقابتی شدن بازار را ایجاد کنیم.
به نظر این عضو کمیسیون صنایع بهمن موتور یکی از مجموعه‌هایی است که می‌تواند گروه بهمن را در سطحی قرار دهد تا رقابت کند و بازار را متعادل سازد.

 

با نیوز همراه باشید..

نباید اجازه داد تولید به خاطر کمبود مواد اولیه دچار تنگنا شود /رشد تولیدات منتخب صنعتی در بی‌سابقه‌ترین تحریم‌ها

افزایش تولیدات بدون توجه به تحریم های ظالمانه

 

 

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=218687