سلطانی‌فر: دسیسه خارجی نمی‌تواند مقابل پرسپولیس نتیجه بگیرد

  • کد خبر : 216110
  • 14 مهر 1399 - 21:18
سلطانی‌فر: دسیسه خارجی نمی‌تواند مقابل پرسپولیس نتیجه بگیرد

سلطانی‌فر: دسیسه خارجی نمی‌تواند مقابل پرسپولیس نتیجه بگیرد

به گزارش نیوز، مسعود سلطانی‌فر درباره صعود تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شاهد یک اتفاق بزرگ و خجسته ملی برای ورزش و فوتبال ایران بودیم، ولی هنوز کار تمام نشده است و امیدواریم این بار پرسپولیس در فینال نتیجه بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: از توجه ریاست جمهوری به ورزش و تلاش‌های مدیران این حوزه تشکر می‌کنم و وظیفه ما خدمت به انقلاب و مردم است و برای شادی دل آن‌ها از هیچی کوششی فروگذار نیستیم.

وی خاطرنشان کرد: پرسپولیس و همه نمایندگان حاضر ایران در مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا از جان مایه گذاشتند و از تمام جوانان کشور صمیمانه تشکر می‌کنم چرا که در شرایطی نابرابر و در اوج تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه، مردانه پای مردم و کشور و نظام ایستادند و کام مردم شیرین شد.

سلطانی‌فرتصریح کرد: همگان شاهد بودند که شیطنت‌ها تا آخرین ساعت‌ها علیه نمایندگان ایران ادامه داشت، ولی همت بلند جوانان فداکار و ارزشمند ایران، موجب شد ظرف سه سال گذشته شاهد دومین حضور یک نماینده فوتبال باشگاهی ایران در فینال لیگ قهرمانان باشیم

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: مردم و علاقه‌مندان پر شمار فوتبال ایران، حافظ و حامی فوتبال ملی و باشگاهی هستند و هیچ دسیسه خارجی نمی‌تواند مقابل حمایت میلیون‌ها هوادار و عاشق فوتبال نتیجه بگیرد.

وی در پایان گفت: پرسپولیس، نماینده ملی فوتبال ایران است و برای موفقیت آن به همراه فدراسیون فوتبال در کنار این باشگاه هستیم و امیدوارم با آمادگی بیشتر بتوانیم بعد از سال‌ها جام قهرمانی آسیا را به ایران بیاوریم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=216110

ثبت نظر

-