حرف آخر| چه ظلمی در حق تیم ملی شد

  • کد خبر : 215658
  • 14 مهر 1399 - 15:00
حرف آخر| چه ظلمی در حق تیم ملی شد

نیوز/ علی جوادی؛ اردوی تیم ملی فوتبال آغاز شده است. اگر چه به حضور چند اسم در این تیم نقد جدی داریم و معتقدیم در این روز‌های بی‌سامانی فدراسیون فوتبال، چشم‌های بسیاری باید مراقب فهرست‌های تیم ملی باشد، اما اجازه بدهید در مورد ۳ نکته مهم بنویسیم:

۱- تیم ملی با کی‌روش ۸ سال به تیم‌های آسیایی نباخت و با ویلموتس دو شکست بد را تجربه کرد. اسکوچیچ اگر چه این اردو را برای دو دیدار تدارکاتی برپا کرده است، اما باید بداند مأموریت او برای هدایت تیم ملی به جام جهانی بسیار دشوار است.

۲- عملکرد خیره‌کننده امیر عابدزاده در بازی مقابل پورتو، می‌تواند ما را به یک دروازه‌بان ششدانگ دیگر امیدوار کند. مبادا او را از اروپا برای نیمکت‌نشینی فرابخوانیم. حالا که دیدار‌ها تدارکاتی است می‌توانیم پای او را در چهارچوب دروازه تیم ملی محکم کنیم.

۳- یحیی گل‌محمدی و پرسپولیس نشان دادند که چه ظلم بزرگی در حق تیم ملی شد. وقتی یک تیم باشگاهی با مجموعه‌ای از بازیکنان ایرانی و یک بازیکن خارجی از پس تیم‌های پولدار و پرستاره‌ای مثل النصر و السد برمی آید و همه تیم‌های عربی را از پیش رو برمی‌دارد، چگونه است که تیم ملی ما مقابل دو تیم ملی عربی آن گونه شکست می‌خورد؟ ما به راحتی می‌توانستیم از آن دو بازی امتیاز بگیریم و قربانی مدیران وقت فدراسیون فوتبال شدیم که البته اکنون نیز بر فدراسیون حکمرانی و تسلط دارند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=215658

ثبت نظر

-