باقری: کوچکترین نقش را در موفقیت پرسپولیس دارم

  • کد خبر : 214964
  • 14 مهر 1399 - 1:00
باقری: کوچکترین نقش را در موفقیت پرسپولیس دارم

باقری: کوچکترین نقش را در موفقیت پرسپولیس دارم

به گزارش نیوز، کریم باقری بعد از بازگشت پرسپولیس در فرودگاه امام (ره) در خصوص حضور دوباره اش در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: جا دارد از همه عوامل تیم، بازیکنان و … تشکر کنم، چون فوق العاده زحمت کشیدند. هر ۳ روز بازی کردن خیلی سخت است، ولی بازیکنان ما نشان دادند لیاقت حضور در فینال را داشتند. امیدوارم تا روز فینال خوب آماده شویم و قهرمانی را به دست بیاوریم.

وی در خصوص حواشی قبل از بازی با النصر و ادامه تحرکات تیم عربستانی گفت: امیدوارم مسئولان و باشگاه سریعتر این قضیه را رفع و رجوع کرده و مسائل را جمع کنند. قبل از بازی اتفاقی برای تیم افتاد که خیلی جالب نبود، ولی این مساله باعث شد انگیزه بازیکنان ما چند برابر شود. دیدید که در ۱۲۰ دقیقه چه فوتبالی بازی کردیم و کار سختی را انجام دادیم. این یک هدیه به هواداران تیم بود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد:گل محمدی تمام نقاط فنی را به بازیکنان گوشزد کرد و آن‌ها را خوب آنالیز کردیم و در نهایت آن‌ها را شکست دادیم.

وی در خصوص اینکه او را یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس در چند سال اخیر می‌دانند اظهار داشت:من کوچکترین عضو این باشگاه هستم و این حرفم واقعی است. من کنار بچه‌ها هستم و سعی می‌کنم اگر بازیکن مشکلی داشته باشد آن را حل و فصل کنم. مواظب تیم هستم وگرنه من کوچکترین نقش را در موفقیت تیم داشتم. بازیکنان، گل محمدی و پیروانی تلاش خیلی زیادی کردند و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

باقری در خصوص اینکه خیلی از تیم‌ها آرزو دارند تیمشان یک کریم باقری داشته باشد عنوان کرد: دوستان لطف دارند و همه تیم‌ها بزرگ‌تر دارند. تلاش من این است که کمک حال بچه‌ها باشیم.

وی در خصوص اینکه خلیل زاده از مشکلات ناراحت است، اما وی قول داده شجاع را در پرسپولیس حفظ کند گفت: بله، من رو حرفم هستم و ان شاالله سر فرصت با خلیل زاده به باشگاه می‌روم و مسائل را حل و فصل می‌کنم.

مربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا حضورش در تم ملی منتفی شده گفت: بله منتفی شده است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=214964

ثبت نظر

-