دستگیری سارق حرفه‌ای منزل با ۱۵ فقره سرقت در ساوجبلاغ

  • کد خبر : 214760
  • 13 مهر 1399 - 21:18
دستگیری سارق حرفه‌ای منزل با ۱۵ فقره سرقت در ساوجبلاغ

به گزارش رکنا ، سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان ساوجبلاغ موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ افزود: با انجام اقدامات پیچیده پلیسی از سوی ماموران مشخص گردید که سارقان با یک خودروی پرشیا سفید رنگ پلاک مخدوش به شیوه توپی زنی و دیلم زنی اقدام به سرقت از منازل می‌کنند که در این زمینه یک نفر شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ سلیمانی گفت: متهم در ابتدا منکر هرگونه سرقت بوده که در تحقیقات و بازجویی‌های پلیسی به سرقت منزل با همدستی سه نفر دیگر از سارقان سابقه دار در این شهرستان اعتراف کرد.

او افزود: متهم تاکنون به ۱۵ فقره سرقت منزل در شهرستان ساوجبلاغ اعتراف کرده و سایر همدستان متهم نیز شناسایی و تلاش جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

رئیس پلیس شهرستان ساوجبلاغ گفت: شهروندان ضمن توجه به هشدار‌های انتظامی و نصب سیستم‌های ایمنی از نگهداری وجه نقد و اشیاء قیمتی در منزل بدون رعایت نکات ایمنی خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=214760