اسکوچیچ لیگ قهرمانان آسیا و لک را ندید!

  • کد خبر : 214725
  • 13 مهر 1399 - 20:51
اسکوچیچ لیگ قهرمانان آسیا و لک را ندید!

به گزارش نیوز، اسکوچیچ که بعد از مارک ویلموتس هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گرفت بالاخره و بعد از چند ماه وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا برای اولین بار تیم ملی ایران را تمرین می‌دهد. تیم ملی ایران روزهای هفدهم و بیست و یکم مهر در دو دیدار دوستانه برابر ازبکستان و مالی به میدان خواهد رفت.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی ایران توسط اسکوچیچ نکات جالب توجه زیادی دارد اما یکی از قابل بحث‌ترین پست‌هایی که می‌شود در مورد آن بحث کرد پست دروازه بانی است. جایی که اسکوچیچ از پیام نیازمند، رشید مظاهری و امیر عابدزاده برای این پست دعوت به عمل آورده است.

عابدزاده که در این چند سال همواره عملکرد قابل قبولی در لیگ پرتغال داشته است. رشید مظاهری هم در ذوب آهن و تراکتور عملکرد خوبی به نمایش گذاشته؛ پیام نیازمند هم درون دروازه سپاهان به سطح خوبی رسیده است.

در چند سال گذشته علیرضا بیرانوند به عنوان گلر شماره یک تیم ملی ایران دیگر رقبا را نیمکت‌نشین کرده بود اما او بعد از جدایی از پرسپولیس و حضور در تیم آنتورپ بلژیک نیمکت‌نشین شده است و چند روز پیش در تمرینات این تیم دچار مصدومیت شد تا اصلی‌ترین غایب اردوی تیم ملی باشد.

نکته‌ای که در این میان کمی عجیب به نظر می‌رسد عدم دعوت اسکوچیچ از حامد لک گلر پرسپولیس به اردوی تیم ملی است. لک در نقل و انتقالات پیش فصل راهی پرسپولیس شد توانست عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان آسیا درون دروازه پرسپولیس داشته باشد.

لک در ۴ بازی مرحله گروهی و بازی در مراحل یک هشتم، یک چهارم و نیمه نهایی در جریان بازی گلی را دریافت نکرد. دروازه لک در بازی مرحله گروهی برابر الدحیل و در بازی شب گذشته مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر النصر از روی نقطه پنالتی باز شد تا او در ۷ بازی فقط ۲ مرتبه از روی نقطه پنالتی گل بخورد از این رو به نظر می‌رسید با عملکردی که لک از خود به نمایش گذاشته جزو نفرات دعوت شده به تیم ملی باشد اما مظاهری که در بازی نیمه نهایی و فینال جام حذفی برای تراکتور به میدان نرفت و قراردادش را با این تیم فسخ کرد یا یپام نیازمندی که در لیگ قهرمانان آسیا در ۴ بازی ۵ گل دریافت کرد به لک ترجیح داده شدند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=214725

ثبت نظر

-