قلعه‌نویی: افراد کینه ورز و منتقد بیایند و یک گوشه کار را بگیرند

  • کد خبر : 2071
  • 21 بهمن 1398 - 9:58
قلعه‌نویی: افراد کینه ورز و منتقد بیایند و یک گوشه کار را بگیرند

به گزارش نیوز، امیر قلعه‌نویی در خصوص شرایط تیم فوتبال سپاهان اصفهان پیش از سفر به امارات برای برگزاری بازی مقابل العین، اظهار داشت: به هر حال اولین بازی ما در مرحله گروهی است و شرایط سختی دارد. با این قرعه‌ای که با آن مواجه شدیم و اینکه باید ۳ بازی اول را بیرون از خانه برگزار کنیم، شرایط سخت‌تر هم شده است. اولین بازی هم شرایط خاص خود را دارد و همیشه با مشکلاتی روبرو است.

وی افزود: به هر شکل ما سپاهان هستیم. هرچند ۴ سال در آسیا نبودیم و برخی از بازیکنان در شرایط مسابقات آسیایی قرار نگرفته‌اند، با این حال با توجه به اینکه شرایط این مسابقات با بازی‌های دیگر متفاوت است، به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم. العین تیم بسیار خوبی است. ما این تیم را آنالیز و فیلم بازی‌های آن‌ها را با کادرفنی مشاهده کردیم. در مجموع امیدوارم با دست پُر به ایران برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره فشردگی مسابقات و اینکه حضور ۴ تیم ایرانی در لیگ قهرمانان باعث فشرده شدن بازی‌های لیگ برتر می‌شود، گفت: در این شرایط سازمان لیگ حق دارد. مشکلاتی که در برگزاری لیگ برتر به وجود آمد، فشردگی ناشی از مسابقات و اردو‌های تیم ملی و اینکه ۴ نماینده باشگاهی هم محبور به حضور در لیگ قهرمانان هستند، باعث می‌شود که مسابقات فشرده‌تر باشد، ولی باید با این شرایط کنار بیایم.

قلعه‌نویی درباره وضعیت مصدومان سپاهان پیش از بازی با العین امارات، تصریح کرد: تا دل‌تان بخواهد مصدوم داریم. در خیلی از پست‌ها بازیکنان‌مان را به همین دلیل در اختیار نداریم. این روی کار ما تاثیری زیادی می‌گذارد و به همین دلیل مجبور به جابجا کردن مهره‌ها هستیم. حتی باید پست شایان مصلح را شاید عوض کنیم و شاید امید نورافکن را به دفاع وسط ببریم. این باعث می‌شود تیم از نظر کیفیت لطمه بخورد و بازیکنان نتوانند بازی اصلی خود را انجام دهند.

وی در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال، گفت من نظرم را قبل از این اعلام کردم. به اعتقاد من هر کسی که در این شرایط مسئولیت تیم ملی را برعهده دارد، باید به او کمک کرد. سوال من این است که در چنین شرایطی آیا این همه هجمه به نفع تیم ملی است یا به ضرر؟ باید دست به دست هم دهیم و نقطه نظرات را هم به اسکوچیچ اعلام کنیم. تعجب می‌کنم چرا هیچ وقت ما کار مشارکتی انجام نمی‌دهیم و این را بلد نیستیم. اینکه حب‌وبغض داشته باشیم خوب نیست. به نظرم در این وضعیت جای کینه و انتقاد عوض شده است. قطعا همه آدم‌ها ایراداتی دارند، ولی باید هر کدام از افرادی که انتقاد می‌کنند و حتی آن‌هایی که کینه دارند بیایند و یک گوشه کار را بگیرند و به تیم ملی کمک کنند تا این تیم با مشکل مواجه نشود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال و چه کسی سزاوار نشستن روی صندلی ریاست فدراسیون فوتبال است، تصریح کرد: حیطه اختیارات من در مستطیل سبز است. به همین خاطر به این موضوع ورود نمی‌کنم.

قلعه‌نویی در پایان با اشاره به دیدار‌های سایر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، خاطرنشان کرد: برای همه نماینده‌های ایران آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم همه نمایندگان با ۳ امتیاز در بازی اول از زمین خارج شوند. هرچند انجام آن سخت و کار دشوار است، اما امیدوارم این مهم محقق شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=2071

ثبت نظر

-