۲ سارق سابقه دار در بیرجند دستگیر شدند

  • کد خبر : 204514
  • 06 مهر 1399 - 16:13
۲ سارق سابقه دار در بیرجند دستگیر شدند

به گزارش رکنا،  سرهنگ “سید غلامرضا حسینی” اظهار داشت: با چند فقره شکایت شهروندان مبنی بر سرقت تجهیزات کشاورزی در روستاهای اطراف شهرستان بیرجند، موضوع پیگیری و شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار مأموران قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی گفت: مأموران در تحقیقات پلیسی به ۲ سارق سابقه دار در این زمینه مشکوک شدند و آنان را تحت نظر قرار دادند.

سرهنگ حسینی در ادامه افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی ۲ سارق شناسایی شده را دستگیر و تعداد زیادی از اموال سرقتی را از آنان کشف کردند.

وی تصریح کرد: سارقان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به ۵۶ فقره سرقت انواع تجهیزات کشاورزی اعتراف کردند که در این زمینه ۳ مالخر لوازم سرقتی نیز دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی با بیان این که سارقان دستگیر شده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شده اند؛ خاطرنشان کرد: در اکثر سرقت های به وقوع پیوسته بی احتیاطی مال باختگان مشهود است که لازم است شهروندان گرامی ضمن رعایت نکات پیشگیری از سرقت، اماکن حساس و اموال با ارزش خود را به دوربین های مداربسته و یا نگهبان تجهیز کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=204514