ما هستیم، رحمتی تنها نیست!

  • کد خبر : 204268
  • 06 مهر 1399 - 13:10
ما هستیم، رحمتی تنها نیست!

به گزارش نیوز، محمد نوازی مربی جوان شهرخودرو در مورد انتقاداتی که از عملکرد این تیم عنوان شده، گفت: برخی از این موضوع اطلاع نداشته و این‌گونه به قضیه نگاه می‌کنند که شهرخودرو به قطر رفت، همه بازی‌هایش را باخت و به مشهد برگشت، اما حضور در این تورنمنت از لحاظ فنی برای ما خیلی خوب بود. آنجا نشان دادیم که تیم ما می‌تواند در شرایط دشوار هم خوب بازی کند. اگر تیم بدی بودیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بخوریم، اما بچه‌ها به خوبی وظایف‌شان را انجام دادند.

او در همین خصوص اضافه کرد: ما دو بازی اول را با نتیجه یک بر صفر باختیم. در بازی سوم مقابل الهلال عربستان هم مساوی کردیم و در بازی آخر با پاختاکور ازبکستان، روی ضربات ایستگاهی گل خوردیم. در مجموع تجربه خوبی کسب کردیم و حتی مدیران و کادرفنی از بچه‌ها تشکر کردند. به عقیده من، در کل عملکردمان بد نبود. شرایط بسیار سختی داشتیم. بازی‌ها دو روز یکبار انجام می‌شد و فشار بالا بود. نسبت به تیم‌های دیگر آسیایی که میلیاردی خرج کردند و حتی نسبت به تیم‌های داخلی خودمان با بضاعت کم، عملکرد خوبی ارائه دادیم و از بچه‌ها راضی هستیم.

مربی شهر خودرو در رابطه با اینکه چه بازیکنانی به جمع آن‌ها اضافه خواهد شد، اظهار داشت: چند نفر قبل از بازی‌های آسیایی گرفته بودیم و چند نفر دیگر هم برحسب شناخت رحمتی به لیست‌مان اضافه می‌شوند. روز چهارشنبه اسامی به طور کامل از طرف باشگاه اعلام خواهد شد.

نوازی در پایان در رابطه با اینکه رحمتی می‌تواند در ادامه موفق شود یا خیر، افزود: به هر حال با تجربه‌ای که رحمتی نسبت به جایگاهش در فوتبال و ایستادگی در زمین داشته، می‌تواند موفق باشد. ما هم به او کمک می‌کنیم. در یک کلام، رحمتی تنها نیست و مجموعه خوبی داریم. باشگاه هم از ما حمایت می‌کند. اگر بچه‌های تیم و کادرفنی حمایت شوند، قطعا می‌توانیم طرفداران شهرخودرو را خوشحال کنیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=204268

ثبت نظر

-