نامجومطلق: بازیکنانم غیرت نشان دادند

  • کد خبر : 199837
  • 02 مهر 1399 - 23:20
نامجومطلق: بازیکنانم غیرت نشان دادند

نامجومطلق: بازیکنانم غیرت نشان دادندبه گزارش نیوز، مجید نامجومطلق در نشست خبری بعد از بازی با الاهلی عربستان گفت: امروز بازیکنان استقلال یک روز فوق العاده را پشت سر گذاشتند و یک بازی خوب انجام دادند. ما، چون در یک لیگ فرسایشی حضور داشتیم بازیکنان فشار زیادی تحمل کردند.

وی افزود: یک تعداد از بازیکنان ما فشار زیادی را تحمل کردند و با وجود اینکه مصدوم بودند خود را به این بازی‌ها رساندند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: ما در اواخر بازی ۲-۳ بازیکن ما با گرفتگی عضلانی به میدان رفتند و در واقع غیرت نشان دادند. با همین شرایط توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. استقلال بیش از ۳۰-۴۰ میلیون هوادار دارد و جا دارد این برد را به آن‌ها تقدیم کنم. این پیام را به هواداران استقلال می‌دهم که ما برای خوشحال کردن آن‌ها در اینجا حضور داریم.

وی ادامه داد: در بازی قبل ما یک نیمه بد داشتیم، چون بازیکنان ما از شرایط مسابقه دور بودند. البته قبول دارم یک نیمه بد داشتیم، ولی در نیمه دوم آن بازی (دیدار با الشرطه) همه چیز خوب شد و آن ۴۵ دقیقه به ما کمک کرد بازیکنان ما در این مسابقه با شرایط مسابقه وارد زمین شوند و با تمام خستگی که از لیگ فرسایشی با خودمان آوردیم سعی کردیم فقط کار ریکاوری انجام دهیم.

نامجومطلق تاکید کرد: بازیکنان من امروز شاداب‌تر بودند، ولی چون مصدومان زیادی داریم باید بازیکنان را از نظر ذهنی و البته بدنی آماده کنیم که در بازی آتی هم چنین کیفیتی را به نمایش بگذاریم. با توجه به اینکه بازی‌ها هر ۳ روز برگزار می‌شود کار سخت است و بازیکنان ما با این شرایط تا به حال فوتبال بازی نکردند.

سرمربی استقلال تصریح کرد: ما باید سعی کنیم شرایط خوبی را برای آن‌ها فراهم کنیم تا با آمادگی کامل در بازی آینده وارد زمین شویم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=199837

ثبت نظر

-