بازداشت ۵ شکارچی غیرمجاز در مازندران

  • کد خبر : 194094
  • 29 شهریور 1399 - 20:19
بازداشت ۵ شکارچی غیرمجاز در مازندران

اداره کل حفاظت محیط‌زیست مازندران از دستگیری ۵ شکارچی غیرمجاز به همراه تعداد سلاح شکاری و لاشه پرندگان طی یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش رکنا،  ماموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهرهای آمل ، بابل و بهشهر متخلفان شکار و صید را به همراه ۶ قبضه سلاح شکاری ، ۶ قطعه پرنده و ۲۵ قطعه ماهی دستگیر کردند.

بر اساس این گزارش ، ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل طی ۲ ماموریت درمنطقه دابودشت ۲ شکارچی غیرمجاز را به همراه ۲ قبضه سلاح شکاری و ۶ قطعه پرنده آبچیلک دستگیرکردند.

همچنین این ماموران در ادامه ماموریت ۱۰ رشته دام هوایی را جمع آوری و سه جایگاه استقرارشکارچیان را هم تخریب کردند. در این عملیات ۲ قطعه پرنده خوتکا گرفتار در دام هوایی تلف و پنج قطعه پرنده هم رها سازی شد.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست بابل هم حین گشت و کنترل درحوزه استحفاظی سه شکارچی غیرمجاز را به همراه سه قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند. این ماموران همچنین حین گشت وکنترل درحوزه استحفاظی از صیادان غیرمجاز ۲۵ قطعه ماهی و چهار رشته دام ماهیگیری کشف وضبط کردند.

در بهشهر هم ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان از یک شکارچی غیرمجاز در منطقه هزارجریب یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

متخلفان شکاروصید با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=194094