امیدوارم به آلترناتیو استراماچونی هم فکر شده باشد

  • کد خبر : 191579
  • 27 شهریور 1399 - 14:14
امیدوارم به آلترناتیو استراماچونی هم فکر شده باشد

به گزارش نیوز، عبدالعلی چنگیز در گفت‌وگو با روزنامه نیوز درباره دیدار یک‌شنبه شب استقلال و الشرطه و فرصت خوبی که در اختیار تیم فنی آبی‌پوشان قرار گرفته حرف زد. او درباره استراماچونی و احتمال نیامدنش هم هشدار داد.

استقلال بدون سرمربی بازیکن می‌خرد. نظر شما چیست؟
ما از کار مدیریت سردر نمی‌آوریم ولی این را می‌دانیم که هر سرمربی بر اساس نیاز‌های تیمش یارگیری می‌کند و شاید یکی از اعضای هیئت‌مدیره یا مدیرعامل استقلال قرار است فصل بعد تیم را رهبری کند که الان با یاری یکی دو ایجنت در حال تیم بستن هستند. به هر حال این اتفاق نمی‌تواند به اندازه تیمی که توسط سرمربی اش بسته می‌شود در طول فصل کمک حال استقلال باشد.

استقلال در گروه ۳ تیمی لیگ قهرمانان چقدر شانس صعود دارد؟
این به بازی فرداشب الشرطه و الاهلی بستگی دارد. اگر الشرطه برنده شود خیلی بهتر است، چون در آن صورت با انگیزه‌های کمتری برای صعود روبه‌روی استقلال می‌ایستد ولی اگر ببازد یا مساوی کند آن وقت با درک این موضوع که شاید در بازی با استقلال تحت هر نتیجه‌ای صعود نکند با همه وجود بازی می‌کند. در عوض استقلال فرصت خوبی دارد.

چه فرصتی؟
اینکه بتواند با تماشای بازی هر دو تیم خودش را از هر نظر آماده رویارویی با آن‌ها کند. در واقع تیم آنالیز استقلال باید با دقت و تک‌تک بازیکنان این دو تیم را زیر نظر بگیرد و برای دیدار یک‌شنبه آینده آماده شود.

فکر می‌کنید پس از این همه اتفاقات عجیب استقلال می‌تواند از گروهش صعود کند؟
با شناختی که از مجید نامجومطلق دارم حتم دارم الان آرامش خوبی در تیم برقرار است. مجید کلاً آدم آرامی است و این را به خوبی به تیمش هم تزریق می‌کند. بنابراین اگر استقلال بتواند ۸۰ درصد بازی که روبه‌روی پرسپولیس انجام داد را تکرار کند از پس هر دو تیم برمی آید و به دور بعد صعود می‌کند.

فکر می‌کنید استراماچونی برمی‌گردد؟
ما همیشه باید یک آلترناتیو برای سرمربی که مد نظر داریم داشته باشیم که امیدوارم مدیران باشگاه به این وجه از کار هم فکر کرده باشند. اگر ۵ درصد استراماچونی به هر دلیلی نیامد تازه دنبال مربی و مذاکره نباشند. این وظیفه کمیته فنی است که نمی‌دانم الان در باشگاه هست یا نه. تا جایی که شنیدم ظاهراً تعدادی از بچه‌های نسل جدید دارند به باشگاه کمک می‌کنند و امیدوارم این تفکر در برنامه‌هایشان باشد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=191579

ثبت نظر

-