رسوایی دوم هافبک منچسترسیتی توسط یک آرایشگر

  • کد خبر : 190906
  • 27 شهریور 1399 - 0:09
رسوایی دوم هافبک منچسترسیتی توسط یک آرایشگر

به گزارش نیوز، چند روز پیش بود که خبر بی‌اخلاقی میسون گرینوود و فیل فودن بازیکنان جوان تیم ملی انگلیس در هتل محل اقامت‌شان در ایسلند در رسانه‌ها پخش شد. خبری که باعث شد آنها به‌خاطر زیرپاگذاشتن قوانین قرنطینه چندین هزار پوند جریمه شوند. مصاحبه روزنامه «سان» با خانمی که با گرینوود و فودن در ایسلند ملاقات کرده بود باعث شد صدای یکی دیگر هم دربیاید. البته این‌بار سوژه اصلی خود فیل فودن است و داستان هم به یک سال پیش برمی‌گردد…

شیطنت در اردوی تیم زیر ۲۱ ساله‌ها
داستان به یک سال پیش یعنی سپتامبر ۲۰۱۹ برمی‌گردد. جایی که هنوز فودن در منچسترسیتی جایگاه ثابتی نگرفته بود و شهرت چندانی نداشت. او با تیم زیر ۲۱ ساله‌های انگلیس در اردوی ترکیه حضور داشت که با خانم لوسی جونس از طریق برنامه اسنپ‌چت ارتباط برقرار می‌کند. ظاهراً دوری از خانواده در اردوها فرصت مناسبی برای این بازیکن است تا به دور از چشم همسرش ربکا با هرکس که می‌خواهد ارتباط برقرار کند!

عکس اسنپ‌چت لو رفت
فیل فودن اگرچه ۲۰ سال بیشتر ندارد اما با داشتن همسر و یک فرزند کوچک همچنان به شیطنت‌هایش ادامه می‌دهد. شیطنت‌هایی که به‌واسطه جوانی و بی‌تجربگی‌‌اش خیلی زود لو می‌رود و رسانه‌ای می‌شود. این‌بار لوسی با در اختیار گذاشتن عکسی که فودن از اپلیکیشن اسنپ‌چت برایش فرستاده، صحت ادعایش مبنی بر اینکه این بازیکن از او درخواست کرده بوده تا با هم در هتل دیدار داشته باشند را تأیید کرد.

رسوایی دوم هافبک منچسترسیتی توسط یک آرایشگر

لوسی: فودن همیشه همین‌طور است!
با پخش حواشی فودن در اردوی انگلیس در ایسلند، لوسی جونز از فرصت استفاده کرد و در مصاحبه با سان به این بازیکن جوان تاخت: «مردم باید بدانند که این اتفاق فقط یک‌بار برای فودن نیفتاده است. او همیشه همین‌طور است! او پارسال مشابه چنین کاری که در ایسلند کرد را با من انجام داد.»

پیچاندن قرار در رستوران ایتالیایی
لوسی جونز ۲۳ ساله که آرایشگر است با هماهنگی با فودن در فرصتی مناسب در رستوران ایتالیایی پیکولینو در منطقه چشایر که نزدیک خانه ۲.۵ میلیون پوندی فیل است، همدیگر را ملاقات می‌کنند تا آشنایی‌شان از فضای مجازی به واقعیت تبدیل شود. این قرار اما هرگز واقعی نمی‌شود چون در لحظه آخر لوسی متوجه می‌شود که فودن همسر و بچه دارد. به همین خاطر سر قرار حاضر نمی‌شود.

لوسی به ربکا: فودن با همه هست!
لوسی در بخش پایانی صحبت‌هایش به ربکا همسر فودن پیام می‌دهد: «نگران نباش، تو خاص نیستی! او با همه هست!» پیامی که هنوز واکنشی از سوی همسر فودن در رسانه‌ها و همین‌طور اینستاگرامش در پی نداشته است. فودن که اخیراً بابت حاشیه‌‌اش در ایسلند عذرخواهی کرده، اکنون باید پروژه لوسی را جمع و جور کند!

بیشتر بخوانید: جزئیاتی از شیطنت ستاره‌های جوان؛ شب‌نشینی ۴ نفره در هتل رادیسون!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=190906

ثبت نظر

-