استارت محرم با سپاهان خوب نبود

  • کد خبر : 189546
  • 26 شهریور 1399 - 0:46
استارت محرم با سپاهان خوب نبود

استارت محرم با سپاهان خوب نبودبه گزارش خبرورزشی، سپاهان ایران در بازی سوم خودش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان قرار گرفت و در حالی که بازی خوبی را به نمایش گذاشت و موقعیت‌های زیادی هم برای رسیدن به گل هدر داد و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، گئورگی ولسیانی، عزت‌الله پورقاز، امیدنورافکن، دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی کیانی، محسن مسلمان (۶۵-محمدکریمی)، سروش رفیعی (۷۴-رسول نویدکیا)، محمد محبی (۸۵-مهدی ترکمان)، محسن الغسانی (۸۵-سجاد شهباز زاده) و کی‌روش استنلی (۶۵-رضا میرزایی)

سرمربی: مجتبی توتونی

ترکیب النصر: برد جونز، سلطان عبدالله الغنام، محمد مادو، حامد عبدالرزاق، عبدالرحمن احمد العبید، عبدالله محمد الخبیری، مایکون پریرا، عبدالماجد الصلیهم (۸۹-عبدالرحمن)، گونزالو مارتینز (۸۲-الدوساری)، خالد عیسی (۸۲-طارق) و عبدالفتاح عسیری (۷۰-مختار علی)

سرمربی: کارلوس ویتوریا

دقیقه ۵: محسن الغسانی با پاس عمقی استنلی درموقعیت تک به تک با جونز قرار گرفت، اما تعلل او باعث شد در آخرین لحظه مادو مدافع النصر جلوی توپ او را گرفت تا مانع ضربه زدن مهاجم عمانی سپاهان شود.

دقیقه ۲۹: ارسال از جناح راست سپاهان پشت پورقاز روی سر کاپیتان النصر نشست و او با ضربه سر هوشمندانه دروازه سپاهان را باز کرد.

دقیقه ۳۴: مهاجم النصر درون محوطه جریمه سپاهان صاحب توپ شد، اما ضربه بی دقت او از کنار دروازه نیازمند به بیرون رفت.

دقیقه ۳۶: ضربه سر استنلی در محوطه جریمه النصر، در دستان جونز آرام گرفت.

استارت محرم با سپاهان خوب نبود

دقیقه ۴۴: ارسال خطرناک و زمینی محبی می‌رفت که درآستانه دروازه خالی النصر به الغسانی برسد، اما در آخرین لحظه با قطع توپ به موقع مدافع حریف راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۸: دفع توپ بد و بی دقت پورقاز در محوطه جریمه سپاهان به بازیکن النصر خورد تا توپ به راحتی در اختیار حمدالله قرار بگیرد و او بدون مزاحمت دروازه نیازمند را باز کرد.

دقیقه ۵۲: ارسال خوب نورافکن از جناح چپ النصر به محبی رسید، اما این بازیکن موفق نشد ضربه خوبی به توپ بزند تا موقعیت خوبی برای سپاهان از دست برود.

دقیقه ۵۶: خالد پشت مدافعان سپاهان صاحب توپ شد و در حالیکه در مصاف تک به تک با نیازمند قرار داشت، توپ را از کنار دروازه به بیرون زد.

دقیقه ۵۷: شوت مستقیم و زمین نورافکن از روی ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه النصر، در دستان جونز آرام گرفت.

دقیقه ۶۴: نفوذ خوب محبی به محوطه جریمه النصر و پاس او به استنلی، مهاجم برزیلی سپاهان را در موقعیت خوبی قرار داد، اما او درحالیکه دروازه خالی را پی رو داشت، توپ را به سروش رفیعی سپرد و ضربه این بازیکن از روی خط محوطه جریمه حریف، فضای بالای دروازه جونز را شکافت.

استارت محرم با سپاهان خوب نبود

دقیقه ۶۵: ضربه خطرناک عبدالفتاح در محوطه جریمه سپاهان با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷: نفوذ خوب محبی به داخل ۱۸ قدم النصر او را در مصاف تک به تک با جنوز قرار داد، اما ضربه این بازیکن با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۵: ارسال خوب کیانی از روی ضربه ایستگاهی، با ضربه سر محکم و خطرناک محبی همراه شد، اما این توپ را جونز در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه ۷۶: محبی با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد، اما داور در این صحنه خطای شارژ او را روی مدافع حریف اعلام کرد.

دقیقه ۷۹: ضربه خطرناک و از راه دور پیتی مارتینز را نیازمند دفع کرد.

دقیقه ۸۶: شوت محکم و خطرناک میرزایی را جونز به سختی دفع کرد.

دقیقه ۸۷: شوت میرزایی از داخل ۱۸ قدم النصر در دستان جونز آرام گرفت.

دقیقه ۹۰+۳: شوت خطرناک العبید از داخل محوطه جریمه سپاهان را نیازمند دفع کرد.

نماینده کشورمان با قبول این شکست ۳ امتیازی و در رتبه سوم باقی ماند. النصر عربستان نیز با این سه امتیاز ۷ امتیازی شد و به صدر جدول گروه D‌ رسید. در این گروه السد با ۵ امتیاز تیم دوم است و العین نیز با یک امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=189546
-