سرمقاله| ما هم گران شدیم، حضرات هم گران شدند

  • کد خبر : 186901
  • 24 شهریور 1399 - 8:37
سرمقاله| ما هم گران شدیم، حضرات هم گران شدند

نیوز/ اردشیر لارودی؛ در یک کلام، تهیه خبر هم گران شده است! دلار ۲۶ هزار تومانی تأثیر خود را بر همه چیز و همه جا گذارده است! از کاغذ تا چاپ، تا عکس، تا تلفن، تا موبایل و اینترنت و امر نوشتن و صفحه‌بندی و… تمام گوشه‌های مهم و مهمتر تهیه یک شماره روزنامه که سروکاری دائمی دارد با سرعت دم‌افزون و بیش‌شونده گران شده است و «سر» باز ایستادن هم ندارد!
اما چه‌کار می‌توان کرد؟ ما چگونه می‌توانیم به رسالت خود ادامه بدهیم؟
یک راه این است که خبرهای‌مان دقیق‌تر باشد و راست‌تر باشد و صحیح‌تر باشد! یک راه این است که با نگاهی عمیق‌تر و ژرف‌نگرتر، به اتفاقات بپردازیم! یک راه این است که با پدیده‌هایی مثل مارک ویلموتس و کسانی که او را آوردند و با اشتباهات خود، به همه چیز مسلطش کردند، مقابله کنیم! و خلاصه اینکه اعوجاج و کژ و مژ‌ها را برنتابیم! نماینده شما باشیم و در حضور شما، جز راست و جز درست‌ها را بازتاب ندهیم! و این وظیفه را به‌خوبی انجام می‌دهیم!
در زمانه‌ای که گرانی را امری بدیهی می‌شمارند و پول‌های بادآورده را مثل نقل و نبات بر سر خود و همگنان خود می‌بارند، در روزگاری که فوتبال- و تمام ورزش قهرمانی و حرفه‌ای- درآمدی ندارند ولی مخارج‌شان سر به فلک می‌کشد، ما که در صف اول مبارزه با تحجر، بی‌سوادی، نابلدی و عدم مدیریت ایستاده‌ایم، گران شدن نیوز را نه به‌عنوان یک چاره که ناچارانه می‌پذیریم و به‌کار می‌بندیم و دل ناخوش می‌داریم، چراکه دو هزار تومان بر قیمت ابزار پیوندمان با شما و ورزش‌دوستان افزوده‌ایم.
ما چنینیم و حضرات ورزشمدار با دریافتی‌های سالی چند میلیاردی و روزی چند میلیونی چنانند و خود عامل اصلی گرانی در جای جای ورزش!
نیوز از شنبه به قیمت چهار هزار تومان عرضه شده، با نگاهی ریزبین‌تر، با دیدن خوبی‌ها و بد ندیدن، اما بدی‌ها را دیدن! باور کنید که نیوز کیفی‌تر و مسئولانه‌تر به نقادیش می‌پردازد!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=186901

ثبت نظر

-