دبروینه: هر تیمی پول مسی را بدهد، همان‌قدر درآمدزایی خواهد داشت

  • کد خبر : 186066
  • 23 شهریور 1399 - 16:06
دبروینه: هر تیمی پول مسی را بدهد، همان‌قدر درآمدزایی خواهد داشت

 

 

دبروینه: هر تیمی پول مسی را بدهد، همان‌قدر درآمدزایی هم خواهد داشتنیوز/ علیرضا روش؛ ( هر تیمی پول مسی را بدهد ) در تابستان دو شرایط کاملاً متفاوت را تجربه کرد. بعد از گذراندن یک فصل موفقیت‌آمیز و دریافت جایزه بهترین بازیکن لیگ برتر، با خبر خروج مسی از بارسلونا و علاقه منچسترسیتی به جذب این بازیکن همه ورق‌ها برگشت. اوضاع طوری پیش رفت که انگار ناکارآمدی کوین دبروینه باعث شده باشگاه بخواهد مسی را به تیم بیاورد. حتی شایعه معاوضه او با لیونل هم مطرح شد. دبروینه در آستانه فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر با نشریه «دیلی میل» مصاحبه کرد و خیلی از نکات مبهم را فاش کرد.

اشتباهات گذشته را تکرار نمی‌کنیم
فصل گذشته بیشترین گل زده و کمترین گل خورده را داشتیم اما جام را نبردیم، بردیم؟ در پایان فصل با اختلاف زیاد دوم شدیم چون اشتباهات زیادی را مرتکب شدیم.

در سیتی خوشحالم
همسر و دخترم اینجا خوشحال هستند و دو پسرم آنها را ترک نمی‌کنند. همه فرزندانم در منچستر متولد شدند و خانواده ما در این شهر خوشحال است. ۰ هر تیمی پول مسی را بدهد )

نگاه پپ به فوتبال
نوع نگاهی که گواردیولا به فوتبال دارد با نگاه بسیاری از مردم متفاوت است. او فلسفه خودش را دارد و پایش می‌ایستد بدون اینکه تغییر کند. برای پپ اول پلن A وجود دارد و سپس باز هم پلن A است. پلن B برای او وجود ندارد. برای بسیاری از مردم فهم این مسئله مشکل است. فکر می‌کنم همه بازیکنان از این طرز تفکر خوشحال هستند. اگر یک بازیکنی کار دیگری انجام دهد که به تیم کمک کند، پپ خوشحال خواهد شد.

دبروینه: هر تیمی پول مسی را بدهد، همان‌قدر درآمدزایی هم خواهد داشت

حس قهرمانی
خیلی سخت است که یک حس را دوباره با همان تیم تکرار کنی. خیلی از اتفاقات در زندگی شخصی رخ می‌دهد. اتفاقات کوچک مثل مصدومیت می‌تواند، تو‌ را تغییر دهد. نمی‌دانم لیورپولی‌ها چه حسی دارند. به نظر من برای اینکه دوباره به قهرمانی برسی نیازی به تغییر تیم وجود ندارد.

به مسی فکر نکردم
صادقانه بگویم واقعاً به مسی فکر نکردم. اگر این اتفاق می‌توانست رخ دهد، رخ می‌داد. اگر شما بتوانید مسی را به تیم‌تان بیاورید پس همیشه می‌توانید این کار را انجام دهید. من این را از جایگاه بازیکن و همچنین باشگاه می‌گویم. اگر شما می‌توانستید پول زیاد او را پرداخت کنید قطعاً همان‌قدر درآمدزایی می‌کردید. بنابراین من این تصمیم باشگاه را می‌فهمم و به آن احترام می‌گذارم.

آمدن مسی مهم نیست
واقعاً به آمدن مسی برای ثانیه‌ای هم فکر نکردم. اگر می‌آمد به ما کمک می‌کرد چون برای من او بهترین بازیکن تاریخ بوده است. با این حال من هرگز به این نمی‌اندیشم که چه بازیکنی ممکن است به تیم بیاید یا نه. ما بازیکنان خیلی خوبی داریم. برای من احمقانه خواهد بود که بخواهم فکر کنم کدام بازیکن به تیم می‌آید! البته من در آن زمان بسیار شلوغ بودم.(  هر تیمی پول مسی را بدهد )

دبروینه: هر تیمی پول مسی را بدهد، همان‌قدر درآمدزایی هم خواهد داشت

فودن آینده سیتی
برای فیل فودن امسال سال بزرگی خواهد بود. البته اگر او مثل همیشه آماده باشد و سخت تلاش کند. او می‌تواند هرکاری که بخواهد انجام دهد. او بازی را می‌فهمد و در بالاترین سطح بازی کرده است. به نظرم فودن الان بهتر شده اما باید از نظر روانی هم آماده باشد.

تیم مهمتر از شخص
تو فصل را با این هدف شروع نمی‌کنی که بهترین بازیکن لیگ شوی. تو فصل را با قهرمانی در لیگ و سایر جام‌ها آغاز می‌کنی. در هر تیمی که بازی کنم این هدف من است.

اخبار نیوز را دنبال کنید …

روزنامه میرر| شیاطین وحشت

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=186066

ثبت نظر

-