دو ماه قبل یک نمایشگاه دار گفت می خواهند استراماچونی را برگردانند!

  • کد خبر : 175194
  • 15 شهریور 1399 - 11:56
دو ماه قبل یک نمایشگاه دار گفت می خواهند استراماچونی را برگردانند!

دو ماه قبل یک نمایشگاه دار گفت می خواهند استراماچونی را برگردانند!

به گزارش نیوز، حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال به مساله ای در مورد بازگشت استراماچونی اشاره کرد که به شدت مهم است. حرف های روشن را با دقت بخوانید.
*باشگاه بدون برنامه با چاکرم و نوکرم چیزی نمی‌شود. شنیدم فرهاد مجیدی استعفا کرده بود و دوباره برگشت. این بار دوم بود که چنین اتفاقی افتاد. زمانی که مجیدی استعفا کرد من تصور کردم او برای حضور در کلاس‌های مربیگری از استقلال استعفا داده اما خیلی زود برگشت و همین کارش اشتباه بود.
*زمانی که سعادتمند تازه به استقلال آمده بود من را به باشگاه دعوت کرد و به او گفتم اگر قرار است در باره تیم با من صحبت کنی بلند می شوم و می‌روم! او گفت من آمده‌ام کمپ بسازم و ساختمان باشگاه را تغییر دهیم و من به او گفتم این تیم را نه تو بستی و نه تو بازیکنان و مربیانش را جذب کردی. پس تا پایان بازی‌ها کاری نداشته باش و اجازه بده تیم با آرامش کارش را انجام دهد.
* وقتی از جایمان بلند شدیم بیرون برویم فردی را دیدم که سعادتمند گفت او را معاون باشگاه کرده است. همانجا گفتم هر کسی رفیقت بود به او پست نده و او را معاون نکن، نه فقط استقلال پرسپولیس هم همینطور است. این دوست ما به درد معاونت نمی‌‌خورد.
* نمی‌دانم چرا اینقدر ساده رفتار می‌کنند. استراماچونی مافیا است و به ایران نمی‌آید. من خودم در خارج از کشور بازی کرده‌ام مثل خیلی از فوتبالیست‌های این مملکت. ولی وقتی در بیرون از ایران بودیم پاسپورت‌ ما در اختیار باشگاه بود. چگونه است که استراماچونی پاسپورتش در اختیار خودش بود و شبانه ایران را ترک کرد؟ چطور آن زمان که این مربی نتیجه نمی‌گرفت به خاطر دریافت مطالباتش اعتراض نمی‌کرد؟ چرا مسئولان باشگاه استقلال این مسائل را متوجه نمی‌شوند؟
* دو ماه پیش به همراه چند نفر از دوستانم به افتتاح یک نمایشگاه اتومبیل رفتیم. نمایشگاه دار به ما گفت مسئولان باشگاه استقلال می‌خواهند استراماچونی را برگردانند و از ما خواسته‌اند ۵۰۰ هزار دلار کمک کنیم. حتی آنها ادعا کردند این مربی یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار خواسته و مدعی شده ۸۰۰ هزار دلار طلب وی است که آن را می‌بخشد و یک میلیون دلار دیگر را می‌گیرد. ظاهرا به دوستان نمایشگاه دار ما گفته بودند ۵۰۰ هزار دلار را شما کمک کنید و ۵۰۰ دلار را هم خودشان تهیه می‌کنند. نمی‌دانم چه کسی این مشورت را به مدیران استقلال داد اما آنها چرا در حالی که تیم سرمربی دارد از دو ماه پیش به دنبال یک مربی دیگر باشند. این فکر چه کسی بود؟
*استراماچونی اگر می‌خواهد بیاید چرا از استقلال رفت؟ فرهاد مجیدی هم اشتباه کرد که به جای او آمد. یادم هست روزی رادیو را روشن کردم و گزارشگر می‌گفت مجیدی ادعا کرده تیم امید را به المپیک می‌رود و حتی استقلال را هم قهرمان می‌کند. دو روز بعد شنیدم فرهاد مجیدی از تیم امید اخراج شده است. مربیان ما به کجا می‌روند و همین مسائل باعث می‌شود مدیران به دنبال جذب مربیان خارجی بروند. این را بدانید استراماچونی با این شیوه که رفت برنمی‌گردد.
*سعادتمند قول داده در نوروز سال ۱۴۰۰ دارایی استقلال به یک هزار و ۲۵۰ میلیون برسد. او خودش گفت اگر این کار را نکرد دیگر برنمی‌گردد. من به آقای سعادتمند می‌گویم شما که کمپ حجازی را سند زدی و آن را اجاره داده و با یک زمین تمرین دیگر قرارداد بسته‌ای چگونه به دنبال بستن تیم کهکشانی هستی؟ اول فونداسیون و کمیته‌های باشگاهت را باشگاهت را بساز بعد به دنبال این کارها باش.
* آقای غفوری عزیز! شما کاپیتان استقلال هستی اما اینجا جای قهر کردن نیست. اگر ناراحتی داری به باشگاه برو و به مدیرعامل باشگاه بگو. می‌خواهم جواب مردم را بدهم و شما بگویید چه اتفاقی افتاد که استقلال قهرمانی را از دست داده است. باشگاه هم باید به خاطر هر روز غیبتی که غفوری می‌کند او را جریمه کند تا بقیه بازیکنان حساب کار دستشان بیاید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=175194

ثبت نظر

-