زمان اعلام برندگان قرعه‌کشی پیش‌فروش ۵ محصول ایران خودرو

  • کد خبر : 170232
  • 11 شهریور 1399 - 13:13
زمان اعلام برندگان قرعه‌کشی پیش‌فروش ۵ محصول ایران خودرو

 

اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش ایران ... - ارانیکو

نیوز به نقل از ایکوپرس، این مراسم رأس ساعت ۱۴:۳۰ امروز در سالن اجتماعات ساپکو برگزار خواهد شد ( قرعه‌کشی )و نفرات برگزیده در طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید پنج محصول ایران‌خودرو اعلام خواهند شد.

مراسم قرعه‌کشی به‌صورت زنده از طریق صفحه اطلاع‌رسانی ایران‌خودرو در اینستاگرام به‌نشانی ikcopressofficial در ساعت مقرر پخش خواهد شد.

مشتریانی که نامشان در قرعه‌کشی انتخاب می‌شود از دوازدهم شهریور به‌مدت چهار روز مهلت خواهند داشت نسبت به پرداخت وجه اولیه ثبت‌نام اقدام کنند.

مابه‌التفاوت قیمت خودرو نیز در موعد تحویل طبق قیمت روز تحویل محاسبه خواهد شد.

عدم واریز وجه به‌منزله انصراف از خرید تلقی خواهد شد و نفرات لیست ذخیره جایگزین انصرافی‌ها خواهند شد.

گفتنی است، طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید پنج محصول دناپلاس، پژو۲۰۷ دستی، پژو پارس ال‌ایکس، سمند سورن و پژو۲۰۶ تیپ دو از پنجم تا دهم شهریور به اجرا گذاشته شده است.

به گزارش ایمنا گروه صنعتی ایران‌خودرو پنج محصول پرطرفدار خود را در طرح پیش فروش مشارکت در تولید شهریورماه عرضه کرد، ثبت نام این محصولات از ۵ شهریور ماه آغاز شد و تا روز دهم شهریورماه ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن در ساعت ۱۴:۳۰ روز سه شنبه ۱۱ شهوریور ماه ۹۹ با حضور مسئولان و نهادهای نظارتی آغاز شده است.

مهلت ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو با موعد تحویل دی ۱۴۰۰ تا شهریور ۱۴۰۱ از صبح روز چهارشنبه ۵ شهریور ماه آغاز و به‌صورت شبانه‌روزی تا روز ۱۰ شهریور ماه ادامه یافت.

خودروهای ارائه شده ایران خودرو

در طرح پیش فروش مشارکت در تولید شهریورماه ایران خودرو پنج محصول دنا پلاس، پژ و۲۰۷ دستی، پژو پارس ال‌ایکس، سمند سورن و پژ و۲۰۶ تیپ دو به فروش رسید.

مبلغ پیش‌فروش خودروهای ایران خودرو

در این طرح پیش‌فروش، دنا پلاس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۶۸۵ میلیون ریال، پژ و۲۰۷ دستی با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۶۱۵ میلیون ریال، پژو پارس ال‌ایکس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۳۰ میلیون ریال، سمند سورن با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۳۰ میلیون ریال و پژ و۲۰۶ تیپ دو با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۴۵۰ میلیون ریال عرضه می‌شود.

رنگ خودروهای ایران خودرو

  • دنا پلاس: خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای – سفید
  • پژ و۲۰۷ دستی: خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای – سفید
  • پژو پارس ال‌ایکس: خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای – سفید
  • سمند سورن: مشکی – سفید
  • پژ و۲۰۶ تیپ دو: خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای – سفید

زمان تحویل محصولات ایران خودرو

به گفته مسئولان ایران‌خودرو بازه زمانی تحویل خودروها در قالب این طرح پیش‌فروش بازه زمانی تحویل خودروها از دی ۱۴۰۰ تا شهریور ۱۴۰۱ تعیین شده است.

زمان واریز وجه خودرو

مشتریانی که نامشان در قرعه‌کشی انتخاب می‌شود از دوازدهم شهریور به‌مدت چهار روز مهلت خواهند داشت نسبت به پرداخت وجه اولیه ثبت‌نام اقدام کنند. مابه‌التفاوت قیمت خودرو نیز در موعد تحویل طبق قیمت روز تحویل محاسبه خواهد شد.

عدم واریز وجه به‌منزله انصراف از خرید تلقی خواهد شد و نفرات لیست ذخیره جایگزین انصرافی‌ها خواهند شد.

زمان قرعه کشی ایران خودرو

زمان قرعه کشی محصولات ایران خودرو حداکثر سه روز کاری پس از پایان ثبت نام، اعلام شد و در ساعت ۱۴:۳۰ روز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه قرعه کشی برگزار شد.

نحوه ثبت نام در طرح فروش مشارکت در تولید ایران خودرو

متقاضیان در بازه زمانی یادشده از طریق سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه و ثبت نام کردند.

سود مشارکت طرح پیش فروش ایران خودرو

سود مشارکت سه محصول دنا پلاس، پژ و۲۰۷ دستی، پژو پارس ال‌ایکس ۹ الی ۱۱ درصد و سود مشارکت سمند سورن و پژ و۲۰۶ تیپ دو ۱۰ الی ۱۲ درصد اعلام شده است.

سود انصراف ایران خودرو

سود انصراف در این طرح ایران خودرو سه درصد کمتر از سود مشارکت اعلام شده است.

شرایط ثبت نام ایران خودرو

مطابق مصوبات کمیته خودروی وزارت صمت، به منظور مشارکت مشتریان واقعی در این طرح پیش فروش، محدودیت‌هایی مانند اختصاص فقط یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن ۱۸ سال سن و ارائه گواهی‌نامه رانندگی، فاصله دست کم ۴۸ ماهه از آخرین ثبت‌نام یا تحویل خودرو از ایران‌خودرو یا سایپا، عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی و انطباق شماره حساب و تلفن با نام متقاضی در نظر گرفته شده است.

انتخاب شدگان در طرح‌های قرعه کشی قبلی، امکان شرکت در این طرح را نخواهند داشت. ابطال گارانتی خودرو، در صورت عدم مراجعه برای دریافت سرویس اولیه پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو نیز شرط دیگر مشارکت در این طرح است.

علاوه بر این‌که افراد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو امکان ثبت نام نخواهند داشت، سند فروش خودرو نیز پش از تحویل، به مدت یک سال در رهن ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب و فک رهن، تحویل مشتریان خواهد شد.

این بخشنامه فروش یادآور شده در صورتی‌که افراد فاقد گواهی‌نامه و یا دارای پلاک فعال در طرح ثبت نام کنند، علاوه بر بی اثر شدن این ثبت‌نام، از مشارکت در فروش محصولات ایران‌خودرو به مدت سه سال محروم خواهند شد.

بیشتر بدانید : هشدار درباره داروی «رمدسیویر»/ قرص نخرید، تقلبی است

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=170232