علیخانی پرریسک‌ترین گروه «عصر جدید» را معرفی کرد

  • کد خبر : 16573
  • 14 اسفند 1398 - 10:55
علیخانی پرریسک‌ترین گروه «عصر جدید» را معرفی کرد

 به گزارش مشرق، از هفته گذشته پخش راستی آزمایی فصل دوم «عصر جدید» آغاز شده و مربیان این مسابقه، شرکت کنندگان را ارزیابی می کنند.

شب گذشته قسمت چهارم راستی آزمایی «عصر جدید» روی آنتن شبکه سه رفت. شرکت کنندگان از نقاط مختلف ایران آمده بودند و در حضور مربیان و احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده، استعداد خود را در زمینه‌های مختلف همچون بازیگری، خوانندگی، استندآپ کمدی و  تقلید صدا محک زدند.

بیشتر بخوانید:

«عصر جدید۲» چه تغییراتی دارد؟

«کرونا» ضبط «عصر جدید» را متوقف کرد

اینجا ماه عسل نیست

اسرا جدیدیان شرکت کننده کرمانشاهی که در زمینه بازیگری شرکت کرده بود، در حوزه بازیگری، اجراو دوبله فعالیت می کند و در حضور مربیان مهارت اجرای خود را محک زد و توانست نظر مثبت آن‌ها را دریافت کند.

البته علیخانی از او خواست برای یک اجرای خوب با مربیان تمرین کند و اسرا دختربچه ۹ ساله گفت: من کاری می‌کنم که همه اشکشان دربیاید. علیخانی هم با خنده گفت: برنامه قبل ما «ماه عسل» بود، اینجا «عصر جدید» است!

پسران نینجا روی صحنه آمدند

اما شرکت کنندگان بعدی گروه پسران نینجا بودند؛ علیخانی درباره این گروه گفت: در فصل قبل «عصر جدید» ما شاهد حضور دختران نینجا بودیم که کارشان بسیار مورد استقبال قرار گرفت. به نظرم این ماجرا برای شما هم یک فرصت به شمار می‌آید و هم یک تهدید بزرگ است؛ چرا که به شدت با گروه دختران نینجا مقایسه می‌شوید و نیاز به طرح متنوع و جذاب دارید.

سرپرست گروه پسران نینجا گفت: ما به همه این موارد فکر کرده و کار را شروع کردیم؛ اگر خدایی نکرده حذف هم بشویم، گروه با توان بیشتر تمرینات خود را ادامه می‌دهند.

علیخانی در پایان این بخش عنوان کرد: به نظرم پرریسک‌ترین شرکت کننده و گروهی که در فصل دوم روی صحنه می‌آید، شما هستید؛ چون نعل به نعل کارتان با رقیب مقایسه می‌شود.

تصادفی که شرکت کننده را راهی عصر جدید کرد

هاشم رضایی شرکت کننده عرصه خوانندگی بود؛ او درباره دلیل حضورش در «عصر جدید» بیان کرد: من تصادفی داشتم که منجر به فوت یک نفر شد. تا آخر عمر باید دیه بدهم. اصلی‌ترین انگیزه ام این بود که به «عصر جدید» بیایم و استعداد خودم را پیگیری کنم! 

اما او اجرای خوبی نداشت و علیخانی هم گفت: اگر بخواهی این علاقه را به یک مسیر حرفه‌ای تبدیل کنی، یک مسیر بسیار طولانی را روبروی خود داری. اگر ما اجرای شما را قبول کنیم، تماشاگر ما را محکوم به بی عدالتی می‌کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=16573
-