تلاش نافرجام اسرائیلی‌ها در تهران +فیلم

  • کد خبر : 15768
  • 13 اسفند 1398 - 21:51
تلاش نافرجام اسرائیلی‌ها در تهران +فیلم

به گزارش ، صفحه اینستاگرام «اینستاخبری» نوشت: چند ماه پیش خبر تولید مینی‌سریال تلویزیونی شبکه کان ۱۱ اسرائیل به نام «تهران همین جاست» با موضوع فعالیت‌های سازمان جاسوسی این رژیم علیه برنامه هسته‌ای ایران منتشر شد.

این شبکه اخیرا یک گزارش از آخرین مراحل تصویربرداری و مصاحبه با بازیگران ایرانی‌الاصل این سریال مانند نوید نگهبان و شان توب و همچنین نقش اصلی نیو سلطان، بازیگر اسرائیلی انجام داده است.

تیم سازنده این سریال به منظور بازسازی فضای شهر تهران اقدام به ساخت شهرکی در آتن یونان کرده است تا صحنه‌های شهر تهران را در آن بازآفرینی نماید.

خرابکاری هسته‌ای و عملیات جاسوسی در داخل ایران، آرزوی مقامات اسرائیلی است که به دلیل عجز در انجام آن در دنیای واقعی، این آرزو را در فیلم و سریال‌ها به نمایش در می‌آورند.

به همین دلیل سینما و تلویزیون اسراییل با همکاری هالیوود تولید فیلم و سریال امنیتی ضدایرانی را شروع کرده و برای این هدف از بازیگران متولد ایران و تابع آمریکا استفاده می‌کند.

ایران‌هراسی از گذشته در هالیوود بوده و اکنون اسرائیل نیز به دلیل قرار گرفتن در موضع ضعف در برابر ایران به دلایل شرایط منطقه، به این عملیات روانی علیه کشورمان روی آورده است.  

دانلود

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15768

ثبت نظر

-