مرد المپیکی کاراته ایران همچنان می‌درخشد

  • کد خبر : 15709
  • 13 اسفند 1398 - 21:12
مرد المپیکی کاراته ایران همچنان می‌درخشد

به گزارش نیوز، روز پایانی سومین مرحله رقابت‌های لیگ برتر جهانی کاراته وان در سال ۲۰۲۰ از ساعاتی پیش با برگزاری دیدار‌های رده‌بندی و فینال مسابقات آغاز شد و در دیدار نهایی وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری با برتری ۳ بر صفر مقابل استانیسلاو هورنا از اوکراین موفق به کسب نشان طلا شد. این مدال طلا چهارمین مدال بهمن عسگری (سه مدال طلا و یک مدال برنز) در چهار رویداد سال ۲۰۲۰ بود تا درخشش مرد المپیکی کاراته ایران همچنان ادامه داشته باشد.

بهمن عسگری روز جمعه ۹ اسفند ماه و برای حضور در دیدار نهایی، ابتدا در دور اول با نتیجه یک بر صفر از سد یاهیرو تسونری از استرالیا گذشت و در ادامه پس از تساوی صفر – صفر مقابل توماس سور از فنلاند، در هانتی به برتری رسید.

عسگری در دور سوم نیز با نتیجه یک بر صفر از سد جو کلاوای از انگلیس گذشت تا به مرحله نیمه نهایی صعود کند. او در این مرحله به مصاف آرمان التیمور از ترکیه رفت و پس از تساوی ۴ – ۴، با قانون سنشو (کسب امتیاز نخست) مقابل حریفش به برتری رسید تا روند درخشش خود در سال ۲۰۲۰ را همچنان تداوم ببخشد.

در ادامه رقابت‌ها تا ساعاتی دیگر حمیده عباسعلی در دیدار نهایی وزن ۶۸+ کیلوگرم به میدان خواهد رفت.

سومین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۲۰ با حضور ۶۲۵ کاراته‌کا از ۸۸ کشور جهان از روز جمعه ۱۰ اسفند ماه در سالزبورگ اتریش آغاز شده است و امروز به پایان خواهد رسید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15709

ثبت نظر

-