داور برای پرسپولیس همه کار کرد

  • کد خبر : 15368
  • 10 اسفند 1398 - 11:19
داور برای پرسپولیس همه کار کرد

داور برای پرسپولیس همه کار کردبه گزارش نیوز، فرشاد فرجی بعد از شکست سه بر یک شهر خودرو مقابل پرسپولیس با اشاره به عملکرد داور این دیدار گفت: نادری در یک صحنه روی من خطا کرد که رباط و مینیسکم پاره شد، جوراب من سوراخ شده بود و از پایم خون می‌آمد، بعد از این صحنه داور خطا به نفع پرسپولیس گرفت که من به دارو گفتم صحنه را واقعاً نمی‌بینی که در آن لحظه داور به من کارت زرد نشان داد. هر چه می‌خواهند برای من تصمیم بگیرند، چون برایم چیزی مهم نیست، اما به نظر من این داور در حد و اندازه‌های بازی شهر خودرو و پرسپولیس نبود. تیم ما در کورس قهرمانی است و در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور دارد، اما همه موقعیت‌های ۵۰-۵۰ را به نفع پرسپولیس گرفته شد. تنها کاری که پرسپولیسی‌ها نکردند این بود که به داور فحش ندادند.

وی در واکنش به این که پرسپولیسی‌ها نیز از عملکرد داور انتقاد داشتند، اظهار داشت: پرسپولیسی‌ها به چه چیزی انتقاد داشتند؟! داور برای آنها همه کار کرد.

فرجی درباره اینکه حمیداوی گفته فدارسیون می‌خواهد پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شود، عنوان کرد: در این باره نظری نمی‌دهم. اما اگر حمیداوی چنین چیزی گفته نظرش محترم است. داور در این بازی با پرسپولیس خیلی مهربان بود. اگر فدراسیون با شهر خودرو مشکل دارد بهتر است بگوید، نه اینکه در بازی این کارها را انجام دهد.

هافبک تیم فوتبال شهر خودرو درباره عملکرد ضعیف این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: به نظر شما کدام تیم ایرانی می‌توانست مقابل الهلال یا پاختاکور که قهرمان ازبکستان است، نتیجه بگیرد؟ ما در این دو بازی خوب کار کردیم و حتی در بازی با پاختاکور هم می‌توانستیم پیروز شویم و دیدید که گل دوم و سوم آنها آفساید بود. تیم ما یک تیم جوان است و جو خوبی دارد، اما نیاز به حمایت بیشتر وجود دارد. یکسری چیزها ما را دلسرد می‌کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15368

ثبت نظر

-